НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

В ОЗДОРОВЧОМУ ТАБОРІ “МЕДИК” – ДРУГИЙ ЗАЇЗД

11.07.2016

11 липня 2016 року розпочався другий заїзд в спортивно-оздоровчий табір «Медик» Національного медичного університету імені О.О. Богомольця. Новий заїзд для відпочиваючих студентів та співробітників університету триватиме до 20 липня 2016 року.

Нагадаємо, цьогоріч завдяки зусиллям адміністрації університету усі студенти відпочивають безкоштовно.

Під час першого заїзду табір «Медик» зустрів рекордну кількість відпочиваючих – близько 200. Всіх поселили у літні будиночки та забезпечили талонами на харчування.

Протягом літніх канікул, кожного дня у таборі проводились цікаві заходи: перегляд кінофільмів, інтелектуальні ігри, спортивні змагання (футбол, пляжний волейбол, теніс), а ввечері дискотеки.

3 липня 2016 року було проведено турнір з пляжного волейболу. За першість змагалися 8 команд, по 4 гравці в кожній. Перемогла команда «Peace Team», друге місце посіла команда «Каре», на третьому місці – команда «Медик». 4 липня студенти провели змагання з настільного тенісу, а згодом і футбольний турнір.

Кульмінацією відпочинку для студентів першого заїзду стало свято Івана Купала. За українською традицією воно відзначається в ніч з 6 на 7 липня. Відпочиваючі водили хороводи навколо багаття та проводили різноманітні конкурси. Організатори свята залучили бажаючих до акторської гри у невеличкій виставі. Захід проводив директор студентського клубу «Медик» Ігор Терпелюк. Під час Купальського свята дівчата плели віночки та пускали їх на воду. Такий ритуал символізує пошук жіночої долі.

На відпочиваючих другого заїзду чекають не менш цікаві заходи. Адміністрація університету та Профком студентів НМУ потурбувались про те, щоб відпочинок для студентів та співробітників в таборі «Медик» став комфортним та незабутнім.

Прес-центр