НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

В НМУ ІМЕНІ О.О.БОГОМОЛЬЦЯ ЗАВЕРШЕНО ВСТУПНУ КАМПАНІЮ 2019 РОКУ ДЛЯ ІНОЗЕМНИХ АБІТУРІЄНТІВ

30.10.2019

30 жовтня 2019 року в аудиторії №1 імені П.М.Буйка морфологічного корпусу НМУ проходила вступні співбесіди остання в поточному році група іноземних громадян. 25 вихідців з Індії, Єгипту та інших країн складали тести з англійської мови, а Наталя Матязова з Білорусі і Альджаварнех Альмонтасер з Йорданії – з української. Потім абітурієнти засвідчували свій рівень знань з біології або хімії та фізики або математики.

Перед початком мовної співбесіди вступників привітали керівники Університету – перший проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти, професор Ю.Л.Кучин, проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи, професор О.М.Науменко, проректор з науково-педагогічної та виховної роботи, професор О.А.Канюра, заступник відповідального секретаря приймальної комісії В.В.Мороз, а також група викладачів, очолювана професором КНУ імені Т.Г.Шевченка Н.М.Гаєвською. І Юрій Леонідович, і Олександр Миколайович, звертаючись до молоді, наголошували, що вищий навчальний заклад, до якого вони прагнуть вступити, має статус найкращого серед медичних університетів в Україні, тому під час навчання в НМУ імені О.О. Богомольця до них висуватимуться дуже високі вимоги.

Отже, вступну кампанію, яка для іноземних громадян, згідно з графіком, тривала до кінця жовтня 2019 року, можна вважати завершеною.

 

Прес-центр