НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

В АДМІНІСТРАТИВНОМУ КОРПУСІ НМУ ІМЕНІ О.О.БОГОМОЛЬЦЯ ЗГІДНО З РЕГЛАМЕНТОМ ПРОХОДИТЬ ДРУГИЙ ТУР ВИБОРІВ РЕКТОРА

03.09.2019

3 вересня 2019 року, як і було передбачено, в адміністративному корпусі НМУ імені О.О.Богомольця о 9-ій годині ранку розпочався другий тур виборів ректора.

Як зазначив голова виборчої комісії, професор А.М.Гринзовський, голосування розпочалося вчасно і протягом першої години було достатньо активним. Черг і скупчення людей не спостерігалося і не спостерігається, оскільки сам процес голосування організовано чітко. Не можна обійти увагою і настрій, з яким ідуть до виборчої дільниці представники трудового колективу Університету – академіки, професори, викладачі, працівники апарату. Опитувань ніхто не проводить, але всі учасники виборів поводять себе спокійно, без натяку на нервовість або роздратування.

Спостерігач Катерина Паніна представляє на виборчій дільниці кандидата на посаду ректора НМУ Юрія Леонідовича Кучина. Як і А.М.Гринзовський, вона констатує відсутність будь-яких порушень виборчого процесу або інцидентів.

Звісно, говорити про результати явки, навіть попередні, зарано. Член виборчої комісії, професор М.М.Ткаченко прогнозує, що про якусь конкретику можна буде сказати близько першої години.

Прес-центр