НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ МЕДИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ №3, МАЙБУТНІХ ЛІКАРІВ-ПЕДІАТРІВ У МЕДИЧНИХ ПІКНІКАХ 2019

20.05.2019

Що об’єднало таку кількість захоплених і натхненних людей в сонячний день 19 травня з 11 до 17 години у парку імені Тараса Шевченка? Що змусило горіти від захоплення таку кількість очей? Що тримало нас цілий день на спекотному сонечку? Все дуже просто, це – найкрутіші науково-популярні заходи – Медичні пікніки, які вже вкотре дають можливість будь-кому, незалежно від віку та професії, стати на декілька хвилин лікарем, науковцем, дослідником, дізнатися про щось нове та розширити свій кругозір.

Традиційно в цьому заході взяли участь студенти медичного факультету №3 НМУ імені О.О. Богомольця, де навчаються майбутні лікарі-педіатри, зібравши біля свого намету величезну кількість зацікавлених людей різного віку – від зовсім маленьких до дорослих. Упродовж заходу наші студенти значно збагатили знання відвідувачів фактами про вітамінний та мікроелементний склад різних продуктів харчування, будову людського організму, особливості різних медичних спеціальностей, продемонстрували ази таких медичних навичок, як накладання швів на рани, виконання ін’єкцій, збирання аптечки для невідкладної допомоги, іммобілізації частин тіла при переломах за допомогою підручних засобів.

Також наші майбутні педіатри проводили цікаві досліди, робили з дітьми різноманітні аплікації, як приклад занять для розвитку дрібної моторики рук та творчих здібностей дітей.

Окремої уваги заслуговує популярний нині бізі-борд для найменших гостей заходу, зроблений студентом нашого факультету Георгієм Вергуном власноруч.

А для тих, хто втомився від довгої прогулянки та спекотної погоди, була влаштована зона відпочинку з м’якими пуфами, іграшками, іграми та переглядом мультфільмів.

Кожен студент, який взяв участь у цьому заході, а наших студентів було аж 29, зробив свій особистий внесок у популяризацію науки серед населення, а також отримав щось корисне для себе – практику спілкування з дітьми та дорослими, певні комунікативні та організаторські навички.

Активну участь в Медичних пікніках 2019 року взяли також студенти медико-психологічного факультету, студенти-гуртківці кафедри анатомії людини, студенти-гуртківці кафедри дерматології та венерології, профком студентів Університету.

Захід відвідав перший проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти, професор Ю. Л. Кучин разом зі своєю родиною. Юрій Леонідович обійшов всі локації, представлені на Медичних пікніках, детально ознайомився з усім, що було представлено кафедрами, факультетами, студентами, волонтерами Університету. Разом із усіма в’язав шви, виконував постановку венозного катетера, брав участь у майстер-класах.

Деканат та Студентська рада медичного факультету №3 висловлює щиру подяку Анастасії Биковій-Шелевицькій, випускниці нашого факультету 2016 року, та іншим організаторам Медичних пікніків 2019 за підготовку такого чудового, корисного, цікавого, насиченого заходу та за надану можливість медичному факультету №3 популяризувати свою прекрасну спеціальність «Педіатрія».

 

Деканат медичного факультету №3