НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

УЧАСТЬ НМУ ІМЕНІ О.О. БОГОМОЛЬЦЯ В КОНФЕРЕНЦІЇ З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ «СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ ДІАГНОСТИКИ ТА ЛІКУВАННЯ В ОТОРИНОЛАРИНГОЛОГІЇ»

08.10.2019

Цього року з 6 по 8 жовтня в Дніпрі проходила традиційна щорічна осіння науково-практична конференція з міжнародною участю, яка мала назву «Сучасні технології діагностики та лікування в оториноларингології». У підготовці заходу разом із ГО «Українське наукове медичне товариство лікарів-оториноларингологів» брав участь і наш Університет.

Основні питання наукової тематики, що обговорювалися на конференції, присвячувалися функціональній ендоскопічній хірургії навколоносових синусів, храпу, обструктивному апное, хронічним захворюванням вуха, кохлеарній імплантації тощо.

Співробітники НМУ брали активну участь в усіх наукових секціях, представили колегам 20 наукових доповідей. Великий інтерес у присутніх викликало перше пленарне засідання, «Захворювання верхніх дихальних шляхів», модератором якого був проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи НМУ, професор О.М. Науменко. За його словами, такі наукові конференції дають змогу обмінятися досвідом, найновітнішими досягненнями в оториноларингології, дають поштовх до нових наукових досліджень. «У нас багато наукових планів і шляхів їх реалізації, до них ми залучатимемо провідних професорів з Німеччини, Китаю, Італії, Болгарії, які були присутні на цій конференції», – зазначив Олександр Миколайович.

Учасники заходу змогли також ознайомитися з виставкою лікарських препаратів, медичної техніки та обладнання, придбати медичну літературу.

 

Прес-центр