НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

У НМУ ІМЕНІ О.О. БОГОМОЛЬЦЯ ГОТУЮТЬСЯ ДО СКЛАДАННЯ ОСКІ-2

07.11.2019

6 листопада в НМУ стартував пілотний проект ОСКІ-2, завдання якого  відпрацювати систему складання об’єктизованого структурованого клінічного іспиту студентами шостих курсів весною наступного року. На іспиті студенти повинні пройти наступні станції: внутрішня медицина, хірургія, акушерство та гінекологія, педіатрія, інфекційні хвороби та серцево-легенева реанімація. Загальна тривалість одного циклу – 75 хвилин.

Розповідає голова робочої групи з організації та проведення ОСКІ-2, декан медичного факультету №1, професор В.С. Мельник: «Ми відібрали по 11 студентів з медичних факультетів, які добровільно пройшли тест на фахову зрілість. Навчалися також і викладачі випускних кафедр. Відпрацьовуємо роботу всіх станцій для того, щоб створити необхідні умови для перевірки знань та практичних навичок наших випускників. Хоча нинішній іспит навчальний, студенти та педагоги поставилися до заходу надзвичайно відповідально. Було організовано чітку роботу всіх станцій, оснащено їх необхідним обладнанням та медикаментами. Окрім екзаменаторів, в ОСКІ центрі Університету були присутні завідувачі випускних кафедр, голови ЦМК з профільних предметів». Володимир Степанович також зазначив, що відчувалося хвилювання студентів, які намагалися продемонструвати свої знання та вміння. Окремі майбутні медики виступали в ролі  пацієнтів, а згодом одягали білі халати і проходили всі етапи складання ОСКІ-2.

Своїми враженнями поділилася шестикурсниця Людмила Яремчук, яка вважає, що отримала гарний досвід, який стане їй в нагоді під час справжнього екзамену, а головне, вона врахує всі зауваження та побажання викладачів.

У розпал складання іспиту до ОСКІ центру завітав перший проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти, професор Ю.Л. Кучин. Юрій Леонідович взяв участь в екзаменаційному процесі, обговорив з педагогами попередні результати пілотного проекту ОСКІ-2.

 

Редакція газети «Медичні кадри»