НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

У НАЦІОНАЛЬНОМУ МЕДИЧНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ІМЕНІ О.О.БОГОМОЛЬЦЯ ТРИВАЄ ПОДАННЯ ЗАЯВ АБІТУРІЄНТІВ НА РІЗНІ ФОРМИ НАВЧАННЯ

11.07.2019

Як повідомив відповідальний секретар приймальної комісії НМУ М.В.Тарасенко, станом на 17.00 10 липня 2019 року було зареєстровано 846 заяв від 683 осіб. Цей процес триває. Як і першого дня, у фізико-хімічному і морфологічному корпусах Університету функціонують консультативний центр щодо подачі електронних заяв, а також консультативний (інформаційний) центр для прийому іноземних громадян.

«Нудьгувати не доводиться, – зазначає Олена Бондарєва, асистент кафедри внутрішньої медицини №2, яка разом зі студентками третіх курсів медичних факультетів Нелею Васильченко і Аліною Любарець на період вступної кампанії обслуговує центр. – З тих чи інших причин не всі абітурієнти володіють комп’ютером такою мірою, щоб самостійно і без проблем скласти електронну заяву. Ми попередньо перевіряємо «чернетки», вказуємо в разі потреби на помилки та упущення. До того ж заяві, остаточно оформленій у нас, трохи легше, ніж з домашнього ПК, «пробитися» за призначенням, тобто до бази даних».

Вистачає роботи і в центрі для прийому іноземців. «Вимоги для вступу добре відомі, – говорить заступник декана по фармацевтах факультету підготовки іноземних студентів Аліна Сліпець, – однак чимала частина хлопців і дівчат з Ірану, Іраку, Єгипту звертається до нас із ксерокопіями замість оригіналів, без копій-перекладів українською, без продовженого на рік страхового полісу тощо. Роз’яснюємо, консультуємо».

Хто ж вони, абітурієнти-2019?

Любомир Мухін, закінчивши у Рівному медичний коледж, що нині набув статусу академії, вирішив здобути вищу освіту в Києві, на одному з медичних факультетів НМУ. Чому саме у столиці? Відповідь хлопця приємно здивувала. Критерієм для вибору ВНЗ стало те, що в Університеті імені О.О.Богомольця, як вважається, навчатися найтяжче. Це Любомира не тільки не зупинило, а навпаки. Мовляв, знаєте, за яким принципом гартується криця?

Яна Войцеховська родом із Житомирщини, нині проживає в Києві. Вона військовослужбовець. У 2015-17 роках служила в зоні ООС у 24-й окремій механізованій бригаді, у складі лікарсько-сестринської групи. Тепер хоче здобути вищу освіту за спеціальністю «Фармацевт».

Водночас із нею і теж на фармацевта оформляла особову справу киянка Олександра Осипова, випускниця гімназії № 143 в Оболонському районі столиці. Родом дівчина з Мурманська (Росія), час від часу навідується на історичну батьківщину, останній раз була за полярним колом на Новий 2019-й рік.

Прийом заяв до приймальної комісії НМУ триває.

Прес-центр