НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

У НАЦІОНАЛЬНОМУ МЕДИЧНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ІМЕНІ О.О. БОГОМОЛЬЦЯ РОЗПОЧАЛАСЯ І ТРИВАЄ ПРОЦЕДУРА ГОЛОСУВАННЯ НА ВИБОРАХ РЕКТОРА

30.05.2019

30 травня 2019 року, рівно о 9.00 розпочалося голосування на виборах ректора НМУ імені О.О.Богомольця.

Першим переступив поріг виборчої дільниці і опустив бюлетень до урни інженер відділу матеріального постачання НМУ Анатолій Іванович Федоренко.

А для професора Ф.О. Тишка,  до речі, автора гімну Університету, ці вибори ректора вже сьомі. «Кажучи по правді, – сказав Федір Олексійович, – якими були перші чи другі – не пригадую. Одне можу стверджувати – нинішні вибори характерні тим, що є по-справжньому демократичними. Тобто в них беруть участь усі, а не тільки штатні працівники НМУ».

Переконатися у правдивості цих слів було неважко. Достатньо було окинути оком вестибюль перед входом, де утворилася чимала черга, в якій переважали студенти Університету.

Із самого ранку на виборчу дільницю завітали Народні депутати України Ірина Сисоєнко та Сергій Мельничук. Їх зустрів заступник Голови виборчої комісії, заступник ректора з наукової роботи Університету С.А. Павловський. «Народні обранці цікавилися ходом голосування, – зазначив Сергій Анатолійович. – Гадаю, вони отримали вичерпну інформацію про те, що жодних порушень на етапі підготовки до виборів ректора Університету чи скарг не зафіксовано. Саме ж голосування розпочалося згідно з графіком і проходить нормально».

Як повідомив Голова виборчої комісії, завідувач кафедри анатомії людини,  професор В.Г. Черкасов, станом на 11.00 на виборах ректора НМУ імені О.О. Богомольця проголосувало 853 особи.

Прес-центр