НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

СТУДМІСТЕЧКО БЕЗ ГАРАЖІВ

30.12.2014
За ініціативи ректора НМУ К.М.Амосової розпочато вирішення проблемного питання – демонтаж гаражів на прилеглій території студентського містечка університету.
Металеві гаражі «прикрашали» студентське містечко майже півстоліття і їх власники незаконно та безкоштовно користувалися земельною ділянкою університету. І невідомо під чиїм заступництвом.
Зрештою, спільним зусиллям проректора з навчально-педагогічної роботи та перспективного розвитку О.А.Никитюка та начальника юридичного відділу НМУ А.О.Ніколаєнка вдалося отримати відповідне рішення суду на знесення самовільно встановлених металевих споруд.
Щоправда, виселити власників гаражів було не так легко. Дехто, нехтуючи рішенням суду, все ще не збирався залишати територію студентського містечка. І на сьогоднішній день уже демонтовано понад 35 гаражів.
На вивільненій території, від незаконно встановлених споруд, адміністрація університету прийняла рішення звести спортивний майданчик. Адже розповідати про користь для здоров’я від фізичних вправ замало, необхідно спонукати молодь любити спорт, а головне дати можливість займатися спортом. У такий спосіб адміністрація університету дбає про поліпшення умов проживання студентів.

Новини Національного медичного університету імені О.О.Богомольця

Новини Національного медичного університету імені О.О.Богомольця

Новини Національного медичного університету імені О.О.Богомольця