НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

СТУДЕНТСЬКА ПРОФСПІЛКА НМУ ОБРАЛА НОВОГО ЛІДЕРА

25.09.2020

24 вересня 2020 року відбулася конференція первинної профспілкової організації студентів Національного медичного університету імені О.О.Богомольця. Делегати заходу представляли понад 5000 членів студентської профспілки.

Зі звітом про роботу профкому виступив його голова Юрген Тайєр, а Тарас Ружанський відзвітувався про діяльність ревізійної комісії профспілкової організації. Особливо цікавими та емоційними були виступи керівників профспілкових  комісій Уляни Скоробогатової, Ростислава Василикова та Ярослави Колногуз. Активісти студентського життя свої промови підкріпили відеосюжетами та численними світлинами, які наочно продемонстрували те, що профспілкова студентська організація, 5 років очолювана Юргеном Тайєром, зробила багато добрих справ, спрямованих на соціальний захист майбутніх медиків, на те, щоб перебування в НМУ для молоді було цікавим, різноманітним і кожен зміг проявити всі свої чесноти і таланти. Про це також говорили з трибуни конференції її гості ректор НМУ, професор Ю.Л.Кучин, перший проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти, професор О.М.Науменко, голова ради Київської міської профспілки працівників охорони здоров’я С.А.Кубанський, голова профкому співробітників НМУ Л.М.Яременко. Вони подякували студентській профспілці за активну життєву позицію, за тісну співпрацю з адміністрацією Університету та висловили впевненість у тому, що новий склад студентського профкому і надалі продовжуватиме творити добрі справи, а керівництво Університету – підтримувати студентську ініціативу.

Делегати конференції одноголосно дали позитивну оцінку попередньому профспілковому активу і обрали новий склад профкому, який на своєму першому засіданні обрав головою студента шостого курсу медичного факультету №4 Ігоря Шокура.

                                                                        

                                                                       Редакція газети «Медичні кадри»