НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

СТУДЕНТІВ НМУ ІМЕНІ О.О.БОГОМОЛЬЦЯ ВІДЗНАЧИВ ГРАМОТАМИ НАЦІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ПРОМИСЛОВОЇ БЕЗПЕКИ ТА ОХОРОНИ ПРАЦІ

14.09.2019

12 вересня 2019 року на кафедрі гігієни та екології №2 НМУ імені О.О.Богомольця, яку очолює академік НАМН України, професор О.П.Яворовський, відбулося вручення почесних грамот ННДІ промислової безпеки та охорони праці студентам Університету, що другий рік поспіль беруть участь і досягають вагомих успіхів у ІІ-му етапі Всеукраїнської студентської олімпіади серед вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації. Дисципліна, в якій вони змагалися, – «Основи охорони праці».

«Такі олімпіади, – зазначив Олександр Петрович Яворовський, – випробуваний часом спосіб шукати і знаходити обдаровану талановиту молодь. Так сталося, що серед 128 студентів – представників 49 вищих навчальних закладів України наш Університет представляла команда вихованців кафедри гігієни та екології №2 – студентки медичного факультету №4 Юлія Філозоп і Наталія Семененко та медичного факультету №2 – Іванна  Думицька. Науковим керівником цієї групи був професор кафедри Юрій Олександрович Паустовський. За підсумками ІІ етапу олімпіади Юлія виборола 3 місце, Іванна отримала грамоту в номінації «За високі показники у виконанні тестових завдань», а Наталія – «За глибокий аналітичний підхід до розв’язання практичних завдань». А зараз дівчатам вручаємо грамоти Національного НДІ промислової безпеки та охорони праці за їхні успіхи в науковій діяльності».

Додамо, що Юлія та Наталія беруть участь в олімпіадах удруге. Торік у Львові Наталія виборола 3 місце з дисципліни «Безпека життєдіяльності», Юлія з тієї ж дисципліни має грамоту. А от Іванна – дебютант. Утім, нинішня третьокурсниця встигла зарекомендувати себе як вдумливий молодий науковець. Досить назвати теми двох доповідей, які вона підготувала і готує останнім часом: «Космічне сміття як глобальна екологічна проблема» (її відзначено Інститутом медицини праці НАМН України) і «Вплив фаз Місяця на психічний і фізичний стан людини як один із аспектів оптимальних умов праці».

Керівники кафедри гігієни та екології НМУ щиро привітали своїх вихованців з відзнакою.

Прес-центр