НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

СПАРТАКІАДА ПРИСВЯЧЕНА ДНЮ ФАРМАЦЕВТІВ УКРАЇНИ

23.09.2020

Традиційно 19 вересня, у День професійного свята фармацевтів України, ФСТ «Спартак» разом з АК «Фармак» провели спартакіаду із чотирьох видів спорту – волейболу, футболу, баскетболу, настільного тенісу.

Команда спортсменів, до якої увійшли викладачі та студенти Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, взяла участь у всіх видах змагання і посіла призові місця.

Команда баскетболістів, у якій грали майбутній стоматолог Дмитро Якименко, лікарі-інтерни Даниїл Черній та Вадим Гусєв, стали срібними призерами спартакіади.

Напруженою була боротьба на футбольному та волейбольному майданчиках. Обидві наші команди посіли почесні треті місця. У футбольній збірній відзначилися доценти кафедри хірургії №2 Олександр Стеценко та Тарас Галига, а також студенти Олександр Карпенко, Максим Машевський та Ілля Завалей. Серед лідерів волейбольної команди були її незмінний капітан Іван Тюрдьо, Тарас Аврахов, студент стоматологічного коледжу Дмитро Бойчук.

Відзначилися також наші тенісисти. До складу команди увійшли студентка Ольга Кожокарь та лікарі-інтерни Олександр Городецький, Микола Соловей.

Викладачі кафедри фізичного виховання і здоров’я, старші викладачі М.С Задорожний та В.П Зіва, викладач С.В Павліченко  доклали багатьох зусиль для спортивної підготовки команди НМУ.

Усіх призерів та переможців змагання нагороджено медалями та кубками.

 

Кафедра фізичного виховання і здоров’я