НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ШКОЛА-СЕМІНАР «ПРОБЛЕМИ БІОЕТИКИ ТА ФІЗИКИ ЖИВОГО» ПРОДОВЖУЄ СВОЮ РОБОТУ ПІД ЧАС КАНІКУЛ – СЕЗОН «ЛІТО 2020»

30.06.2020

У літній період, з червеня по серпень 2020 року,  робота школи-семінару «Проблеми біоетики та фізики живого» продовжується у заочно-дистанційному форматі. Для такої роботи залучаються науковці з Києва та Мінська (Республіка Білорусь).  Модераторами таких заходів є доценти А.І.Єгоренков – науковий керівник школи-семінару та В.В.Пащенко – заступник наукового керівника. До роботи приєднуються колеги, науковці та викладачі з інших країн.  Протягом червня цього року школою вже проведено три заходу:

1) Установчий вебінар для обговорення регламенту нашої літньої роботи.

2) Вебінар від 11.06.2020 «Етичні погляди професора медицини В.Ф.Войно-Ясенецького – значення для сучасності» (лектор: доцент А.І.Єгоренков).

в) Вебінар від 25.06.2020 «Молекулярно-біологічні та біоетичні аспекти COVID -19» (лектор: професор С.Б.Мельнов, Мінськ, Республіка Білорусь).

Напрямками роботи студентів у рамках школи-семінару під час сезону «Літо 2020» є :  виконання фізико-біологічного експерименту в домашніх умовах,  перегляд та аналіз відео-лекцій з біоетики (лектор: професор Т.В.Мішаткіна, Мінськ, Республіка Білорусь) та фізики живого (лектор: доценти  А.І. Єгоренков та В.В. Пащенко – кафедра медичної і біологічної фізики та інформатики НМУ), пошук матеріалів для подальшої участі у фотоконкурсі «Фізики живого та біоетики навколо нас», розробка індивідуального навчально-інформаційного «кейсу» з наданих  учасникам тем, наукові екскурсії з додержанням офіційних вимог карантину. Запропонований формат роботи дає студентам НМУ ім. О.О. Богомольця можливість творчо використати  період літніх канікул.

 

Прес-центр за матеріалами школа-семінар «Проблеми біоетики та фізики живого»