НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

СЕКЦІЯ “АКУШЕРСТВА ТА ГІНЕКОЛОГІЇ” НА AYMSCONF 2019

28.11.2019

22-23 листопада 2019 року в НМУ імені О.О. Богомольця за участі Студентського наукового товариства імені О.А. Киселя уп’яте пройшла Міжнародна конференція молодих науковців (AYMSConf 2019).

 

23 листопада у лекційній аудиторії №1 cанітарно-гігієнічного корпусу НМУ імені О.О.Богомольця працювала секція Акушерства та гінекології. У роботі секції брали участь інтерни, студенти,  а також гості з інших ВМНЗ, а саме: представники Гомельського державного медичного університету (Білорусь), Харківського, Вінницького, Запорізького та Донецького медичних університетів.

 

До складу журі увійшли: завідувач кафедри акушерства та гінекології №2, професор О.П. Гнатко, доцент О.О. Чорна, доцент Ю.Л. Марущенко, асистент Н.Г. Скурятина, доцент С.С. Леуш, доцент Л.Д. Ластовецька.

Члени журі високо оцінили представлені роботи.

1 місце зайняла Наталія Мостова за роботу “Перебіг вагітності та її завершення у жінок з ожирінням і дефіцитом маси тіла” (м.Лиман).

2 місце поділили Марина Данюк за роботу “Сучасні аспекти ведення вагітності і пологів у ВІЛ-інфікованих жінок” (м.Київ) та Анна Мельниченко за “Перинатальні аспекти передчасних пологів при передчасному розриві плодових оболонок” (м. Київ).

3 місце  посіли Анастасія Федорук – “Пологовий травматизм у жінок, що перенесли деструктивні методи лікування патології шийки матки” (м.Київ) та Golubova Darya, “Features during pregnancy and childbirthin patients with uterinemyoma and after conservative myomectomy” (Gomel).

 

Прес-центр за матеріалами кафедри акушерства та гінекології №2