НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ПРОЙШЛА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЯ З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ, ПРИСВЯЧЕНА ДНЮ АЛЕРГОЛОГА

16.10.2020

15 жовтня напередодні Дня алерголога відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання прикладної імунології та алергології». (Переглянути програму конференції).

Організаторами заходу виступили: МОЗ України, НАМН України, НМУ імені О.О. Богомольця, кафедра імунології та алергології з секцією медичної генетики, Всеукраїнська громадська організація «Українське товариство фахівців з імунології, алергології та імунореабілітації», Державна установа «Інститут мікробіології та імунології ім. І. І. Мечникова НАМН України» та ТОВ «Юстон Інфо».

Участь у заході взяли фахівці-імунологи, алергологи, терапевти, отоларингологи, педіатри, дерматологи та сімейні лікарі з України та зарубіжжя. Модератором конференції був д.мед.н., професор, завідувач кафедри імунології та алергології з секцією медичної генетики, віце-президент ВГО «УТІАІ» Андрій Ігорович Курченко.

Програмні доповіді конференції торкалися актуальних питань сьогодення, зокрема імунологічних аспектів коронавірусної інфекції, актуальних питань in vivo тестів, сучасних можливостей молекулярної алергодіагностики, діагностики та контролю астми, сучасних методів діагностики алергії тощо. Надзвичайно великий інтерес учасників викликала доповідь професора А.І.Курченка “Сучасний погляд на імунопатогенез коронавірусної інфекції”.

Цікаві та ґрунтовні доповіді представили й інші співробітники нашого Університету, зокрема к.мед.н.,  доцент кафедри імунології та алергології з секцією медичної генетики Г.В.Федорук,  к.мед.н.,  доцент кафедри імунології та алергології з секцією медичної генетики В.В.Царик, асистенти цієї ж кафедри: к.мед.н., Л.О.Турова., к.мед.н. О.В.Свідро, к.мед.н., Н.С.Удовенко, С.Д.Юр’єв, д.мед.н., завідувач кафедри терапії, інфекційних хвороб та дерматовенерології післядипломної освіти, д.мед.н., професор О.Ю.Губська, к.мед.н., доцент НДІ експериментальної та клінічної медицини НМУ Д.В.Мальцев.

Учасники заходу високо оцінили доповіді доктора Крістіана Харвенегга, який представляв CEO Macro Array Diagnostics (Відень, Австрія) та д.біол.н., професора кафедри фармації ВНМУ імені М.І. Пирогова В.В.Родінкової.

У ході роботи доповідачі відзначали хорошу і чітку організацію заходу, змістовність і актуальність питань. На завершення професор А.І. Курченко подякував за участь у роботі конференції, привітав усіх своїх колег із святом – Днем алерголога, який відзначається 16 жовтня, і побажав усім здоров’я, миру, добра та великих досягнень у роботі.

 

Прес-центр за матеріалами кафедри імунології та алергології з секцією медичної генетики