НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ТРЕНІНГ СТУДЕНТІВ 3-ГО КУРСУ ДО ПРАКТИЧНО-ОРІЄНТОВАНОГО ІСПИТУ

11.12.2017

1 грудня 2017 пройшла чергова лекція-тренінг від старшокурсників присвячена підготовці до іспиту ОСКІ-1. Тема тренінгу «Серцево-судинна система. Алгоритм огляду. Серцево-легенева реанімація».

На тренінгу було присутні понад 150 студентів 3-го курсу медичного факультету №3. Впродовж тренінгу були розглянуті основні питання з огляду пацієнтів з серцево-судинними захворюваннями, пояснені, продемонстровані алгоритми перкусії, аусультації серця. Зроблено акцент на комунікації із пацієнтом, на зборі анамнезу захворювання, анамнезу життя, скарг пацієнта. Кожен учасник тренінгу самостійно під контролем старшокурсників провів повний огляд пацієнта-актора, перкусію, аускультацію серця згідно із алгоритмами. На манекенах була продемонстрована, а потім відпрацьована студентами серцево-легенева реанімація.
Традиційно тренінг підготували та провели студенти 5 курсу медичного факультету №3 Микита Фоменко та Станіслав Сторожинецький.

На медичному факультеті №3 традиційно 1 раз в два тижні, у п’ятницю, з 16.30 проходять подібні тренінги. Запрошуємо долучатися всіх бажаючих. Для студентів, як старших курсів, так і 3-го курсу подібні тренінги є цікавим і незабутнім досвідом.

Студрада та деканат медичного факультету №3.