НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

Практичне заняття – дебют в стоматологічну професію

11.11.2019

У Стоматологічному медичному центрі Університету на базі профільних кафедр відбувається безперервний процес підготовки кваліфікованих фахівців. Ми побували на одному з практичних занять студентів-третьокурсників, які сьогодні дебютують у клінічній стоматології. Доцент кафедри ортопедичної стоматології У.Р. Василишин розпочала заняття з контролю теоретичної підготовки майбутніх медиків до практичної роботи. Предметом обговорення стала тема клінічного та лабораторного етапів виготовлення конструкцій зубних протезів. Уляна Ростиславівна наголосила на тому, що клінічна і лабораторна робота є єдиним цілим системи підготовки висококваліфікованих конкурентоспроможних спеціалістів, а процес виготовлення сучасних протезів базується на останніх досягненнях науки і техніки. Стоматологічний медичний центр НМУ імені О.О. Богомольця має всі умови для всебічної підготовки студентів до практичної роботи – обладнані сучасні кабінети, лабораторії, лабораторія комп’ютерного моделювання.

З цікавістю сприйняли третьокурсники роботу зуботехнічної лабораторії, яку очолює О.І.Сливка. Олександр Іванович провів майстер-клас з виготовлення гіпсової розбірної моделі. А студентам Катерині Куц та Мурату Шейхаметову була надана можливість взяти участь у формуванні ливникової системи для майбутніх металевих конструкцій.

Сьогодні третьокурсники здійснили ще один практичний крок до своєї професії. Як зазначила студентка Вікторія Явоненко: «Сьогодні я дізналася не лише про особливості сучасних технологій виготовлення коронок, а й сама зробила перші практичні кроки в цьому напрямку».

 

Редакція газети «Медичні кадри»