НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ПІШОВ З ЖИТТЯ ДОЦЕНТ ІГОР ВАСИЛЬОВИЧ ПРУДКИЙ

21.05.2020

Колектив НМУ імені О.О.Богомольця з глибоким сумом повідомляє, що 21.05.2020 на 55-му році пішов з життя доцент кафедри внутрішньої медицини №2, кандидат медичних наук Ігор Васильович Прудкий.

Ігор Васильович закінчив Київський медичний інститут імені О. О. Богомольця в 1989 році. З 1992 року він працював на кафедрі внутрішньої медицини №2 спочатку на посаді асистента, а з 1996 року, після захисту кандидатської дисертації на тему «Використання суфану для лікування гострої лівошлуночкової недостатності у хворих на інфаркт міокарда», – на посаді доцента. Багато років Ігор Васильович очолював студентський науковий гурток кафедри. Він є автором понад 80 наукових праць.

Трудовий шлях кардіолога вищої категорії Ігоря Васильовича Прудкого був пов’язаний з відділенням кардіологічної реанімації Олександрівської клінічної лікарні Києва, де він починав працювати лікарем, а в подальшому, до останніх днів свого життя, надавав консультативну допомогу колективу цього відділення, у якому працює багато його учнів.

Ми втратили надзвичайно добру та щиру людину, високопрофесійного, відданого своєї роботі лікаря і викладача, чуйного колегу, якого нам завжди буде не вистачати.

Колектив Університету, кафедри і відділення кардіологічної реанімації КНП «Олександрівська клінічна лікарня м. Києва» глибоко сумують з приводу важкої втрати та висловлює щирі співчуття родині Ігоря Васильовича, друзям, співробітникам, учням, усім, кому дорога пам’ять про нього.