НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ОЗДОРОВЧО-СПОРТИВНИЙ ТАБІР «МЕДИК» ПРИЙНЯВ ПЕРШИХ ВІДПОЧИВАЛЬНИКІВ

05.07.2019

Подія, на яку так чекали студенти та викладачі, відбулася. Оздоровчо-спортивний табір «Медик» прийняв перших відпочивальників. З цієї нагоди відбулося урочисте відкриття сезону, в якому у три заїзди поспіль відпочиватимуть, набиратимуться сил та енергії майбутні медики та їхні наставники.

З цієї нагоди до ОСТ «Медик» завітали керівники НМУ, представники фінансових та господарських служб, які опікуються роботою закладу. Перший проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти, професор Ю.Л. Кучин, проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи, професор О.М. Науменко та проректор із науково-педагогічної та виховної роботи, професор О.А. Канюра ознайомилися із роботою закладу, поспілкувалися з відпочиваючими і дійшли висновку, що у таборі створені всі належні умови для змістовного відпочинку. Вони це відзначили і у своїй промові під час урочистого відкриття та висловили побажання, щоб студенти і співробітники НМУ використали переваги активного відпочинку у таборі і до початку нового навчального року поновили сили та успішно продовжили навчання та роботу в нашому Університеті.

Насправді, програма для учасників відпочинку буде насиченою,зокрема, всі бажаючі візьмуть участь у змаганнях із шести видів спорту. Про це сьогодні опікується відомий організатор фізкультурного руху в НМУ, старший викладач кафедри фізичного виховання та здоров’я М.С. Задорожний. Підготовлено і вже функціонують волейбольний і футбольний майданчики, у плані турніри із шахів, шашок, дартсу. Цікаво те, що на переможців змагань очікують креативні призи- смаколики у вигляді тортів різного розміру. Кульмінацією відпочинку стане святкування Івана Купала та дня Нептуна. Зазвичай, у цьому захоплюючому дійстві беруть участь всі без винятку відпочивальники – від студентів і викладачів до їхніх дітей та онуків.

Дійсно, на концертному майданчику ми побачили багато знайомих та нових облич. Так, студентка 4го курсу медичного факультету №4 Юлія Ткаченко втретє приїжджає до табору. У її гардеробі завжди є улюблена вишиванка, яку вона одягає на святкування Івана Купала, а вінок сплітає з місцевих лугових квітів. П’ятикурсник медичного факультету №4 Вадим Бабюк також не пропустив жодного літа і вже вчетверте відпочиває у нашому таборі. Він вважає, що це унікальна нагода разом відпочити зі старими друзями на познайомитися з новими. Доцент кафедри педіатрії №4 А.Б. Корнієнко щоліта приїжджає у ОСТ «Медик» всією родиною. Анатолій Борисович на концерт прийшов разом із дружиною, невісткою та онуком.

  • «Нам тут дуже подобається мікроклімат, і не лише природній, а й дружня доброзичлива атмосфера, гарне харчування та енергетика, яка надходить від нашої молоді. Вони не дають нам скучати. Залучають до своїх культурно-масових заходів та спорту».

І нарешті ми познайомимося із новачками. Це компанія першокурсників, котрі разом проживають у гуртожитку і дружно вирішили продовжити спілкування у таборі. Це студенти медичного факультету №2 Анастасія Свідерук, Олеся Беца, Софія Савицька, Наталія Коломієць та майбутній стоматолог Вадим Джигайло. Під час концерту вони були готові вийти на сцену і скласти конкуренцію професійним артистам Ганні Шеремет та Олегу Микитюку, яким всі учасники заходу влаштували справжній святковий прийом із аплодисментами та вигуками «Браво»!

Редакція газети «Медичні кадри»