НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ОСКІ СКЛАДАЮТЬ МАЙБУТНІ ПЕДІАТРИ

12.06.2019

На повну потужність працює зараз університетський ОСКІ-центр. Протягом двох останніх днів його господарями стали студенти 3-го курсу медичного факультету №3. Це для них справжнє фахове випробування, адже, щоб успішно скласти об’єктивний структурований клінічний іспит, потрібно успішно пройти 12 станцій і на кожній продемонструвати вміння спілкуватися з хворим, провести його фізикальне обстеження, поставити правильний діагноз та визначити тактику лікування, провести необхідні медичні маніпуляції.

Сьогодні до екзаменаторів долучилися перший проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти, професор Ю.Л. Кучин та проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та аспірантури, професор Р.Л. Скрипник. Юрій Леонідович виступив в ролі як екзаменатора, так і стандартного пацієнта на станції «Травма». Він із задоволенням відзначив, що студент грамотно діяв в умовах екстреної медичної ситуації: правильно наклав джгут і зупинив кровотечу.

Інші екзаменатори також поставили в екзаменаційному протоколі студента таке очікуване «зараховано» студентам, які на відмінно впоралися із завданням. Це Анастасія Мировська, Ганна Майковська, Ольга Пленова, Карина Назаренко, які показали хороші знання і вміння їх застосовувати в практичній медицині.

Редакція газети «Медичні кадри»