НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

Запрошуємо до участі в онлайн-симпозіумі: Німецько-український саміт щодо сприяння розвитку трансплантації органів в Україні.

18.01.2021

20 січня 2021 року

Шановні колеги!

Трансплантація органів та її просування є складним та багатопрофільним завданням. Складні хірургічні операції, післяопераційний догляд та тривале спостереження, імуносупресія і імунотипування – це лише деякі ключові поняття, у цій міждисциплінарній справі. Технічні аспекти трансплантації органів закладені в правові та організаційні рамки: етичні питання щодо передачі живих донорських органів, розподіл алогенних органів та їх трансплантація, а також національне та міжнародне законодавство та забезпечення якості створюють основу для добре організованих програм трансплантації органів.

Спираючись на багаторічну співпрацю між хірургами України та Німеччини в місті Любек, ми зараз представляємо  міжнародний симпозіум для зміцнення партнерства між Україною та Німеччиною в контексті посилення передумов для трансплантації органів в Україні. Ця подія стане початком довготривалої співпраці, взаємних домовленостей та допомоги. На цьому заході ми зосередимось на  технічних, імунологічних, законодавчих та організаційних аспектах трансплантації органів. За результатами саміту ми сподіваємось   створити міцні зв’язки між фахівцями для подальшого розвитку індивідуальних взаємовідносин.

Університетський медичний центр Шлєзвіг-Гольштейн, Любек і Кіль, Німеччина, Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова, Вінниця, Україна раді вітати Вас на інтерактивному німецько-українському саміті щодо сприяння трансплантації органів в Україні, який буде проводитися за сприяння Міністерства охорони здоров’я України, посольства Німеччини та Служби німецького академічного обміну DAAD в Києві.

Запрошуються всі, хто цікавиться (лікарі, інтерни, студенти) і не тільки з України. Участь у вебінарі безкоштовна, мова -англійська. Потрібна попередня реєстрація на сайті:

https://www.transplant.education/home?fbclid=IwAR17LG8a1MmQfUl54XGZEMMne-8KEe2XkXjTMqg4iBSyAOEfKh0SCL_vNJg

 

З повагою,

 

Тобіас Кек, MD

Професор, завідувач хірургічного відділення, Університетський  медичний центр Шлєзвіг-Гольштейн, Любек, Німеччина

Григорій Лапшин, MD

Провідний хірург-трансплантолог хірургічного відділення, Університетський  медичний центр Шлєзвіг-Гольштейн, Любек, Німеччина

 

Максим Степанов, Міністр охорони здоров’я України

Юрій Кучин, доктор медичних наук, професор, ректор Національного медичного університету імені О.О. Богомольця

Сергій Земсков, доктор медичних наук, професор, проректор з наукової роботи та інновацій Національного медичного університету імені О.О. Богомольця

Олег Самчук, гендиректор Львівської клінічної лікарні швидкої меддопомоги

Андрій Формачук, доктор медичних наук, доцент кафедри хірургії №1, Вінниця