НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

НАВЧАЛЬНИЙ СЕМІНАР-МОДЕЛЮВАННЯ ДЛЯ РОЗБУДОВИ СУЧАСНОГО СУСПІЛЬСТВА

27.10.2015

Інститут міжнародної освіти (The CIVIC-Institute) спільно з Інститутом міжнародних відносин (The Institute for Foreign Cultural Relations, IFA) за фінансування Міністерства закордонних справ Німеччини організовує 2-4 листопада 2015 року на базі Інституту післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка цикл семінарів та моделюючих ігор: "Наше суспільство! Дебати та переговори для пошуку інтересів та компромісів". 

Семінари дадуть змогу ознайомитися з інтерактивними методами навчання, що використовуються у сфері європейської освіти, а їх учасники матимуть можливість глибше зрозуміти сутність організації суспільства та різноманітних аспектів його розвитку. 

Запропоновані семінари-тренінги передбачають реальні дії учасників щодо формування власної позиції та захисту інтересів, з метою отримання глибшого розуміння особливостей європейських суспільно-політичних відносин. На основі розуміння процесів прийняття рішень, учасники зможуть сформувати власну точку зору під час проведення переговорів та в ході прийняття рішень на основі європейського досвіду. 

До участі у семінарі 2-3 листопада запрошуються студенти, а також інші учасники, зацікавлені у дослідженні основ європейської інтеграції, демократії та громадянського суспільства. 

До участі у семінарі 4 листопада запрошуються молоді вчені та викладачі, зацікавлені у практичному застосування демократичних методів навчання. 

Правила участі та реєстрації 
Для участі в семінарі слід заповнити електроннну форму резюме та мотиваційного листа. 

Надішліть CV та мотиваційний лист на адресу 
registration@civic-institute.eu 

Кінцевий термін подання заявок – 29 жовтня 2015 р 

Участь у навчальному семінарі є безкоштовною. 

Кожен учасник отримає Сертифікат про участь в семінарі за умови повної присутності відповідно до зазначених дат. 

Робоча мова семінару – англійська. 

З питань участі у семінарі можна звертатися до координаторів проекту в Україні за допомогою електронної пошти: 

Юрій Вдовиченко 
vdovychenko@civic-institute.eu 

Катерина Нужненко 
nuzhnenko@civic-institute.eu 

Марина Лещенко 
+380978878500