НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

НАБИРАЄ ТЕМПІВ ВСТУПНА КАМПАНІЯ-2020: ОСВІТНІЙ ЦЕНТР «КРИМ-УКРАЇНА» В ДІЇ

27.07.2020

27 липня 2020 року Приймальна комісія – 2020 НМУ імені О.О.Богомольця, розташована в морфологічному корпусі Університету, продовжила роботу, розпочату в кінці минулого тижня. Поки що триває прийом заяв пільгових категорій абітурієнтів. Ця процедура відбувається з дотриманням усіх вимог карантину, пов’язаних з епідемією COVID-19: і працівники Приймальної комісії, і абітурієнти роблять свою справу у захисних масках, не порушуючи встановлену соціальну дистанцію.

Киянин Максим Марєєв навчався у медичному ліцеї при НМУ імені О.О.Богомольця. За станом здоров’я має пільги і планує здійснити свою давню мрію – вступити до НМУ. Йому подобається професія психіатра.

Діє освітній центр «Україна-Крим». Зінаїда Федорук із Севастополя приїхала до Києва для вступу на медичний факультет. Можливо, варто уточнити: № 3, оскільки дівчина мріє про професію лікаря-педіатра. На відміну від неї Вероніка Зима із Сімферополя ще не визначилась із вузькою спеціалізацією, хоча мріє стати медиком із 5 класу. Вважає, що з точних наук підготувалася до іспитів досить ґрунтовно, а от українську мову та історію зі зрозумілих причин доведеться підтягнути. Готовий до прийому заяв і освітній центр «Україна-Донбас».

Виявляє бажання навчатися на стоматологічному факультеті і громадянин КНР Сюй Бо. Він планує поповнити групу з англійською мовою навчання.

Отже, вступна кампанія 2020 набирає темпів.

 

Прес-центр