НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

НА ШЛЯХУ ДО МЕТИ В КОМАНДІ ПРОФЕСІОНАЛІВ

09.08.2016

З 1 вересня на кафедрі стоматології Інституту післядипломної освіти НМУ імені О.О. Богомольця розпочнуть навчання 169 лікарів-інтернів – випускників стоматологічних факультетів практично усіх ВМНЗ України. Маючи за мету покращення якості навчання лікарів-інтернів кафедра стоматології плідно співпрацює з Центром щелепно-лицевої хірургії Київської обласної клінічної лікарні №1, який з минулого року є однією з 5 клінічних баз кафедри.

На базі центру молоді лікарі отримують знання і удосконалюють свої практичні навички в галузі щелепно-лицевої хірургії та працюють в стоматологічних кабінетах на змішаному прийомі. Цього річ, не очікуючи початку навчального року в інтернатурі на повному циклі навчання, який розпочнеться лише 1 вересня, інтерни радо вливаються в коло професіоналів – викладачів, своїх колег інтернів 2-го року, практичних лікарів, занурюючись у «складнощі та цікавинки» обраної професії.

yavorskaТЕТЯНА ЯВОРСЬКА, лікар-інтерн за спеціальністю «Стоматологія»: «З самого початку навчання в університеті, після присутності на операціях, вивчення хірургічної стоматології мені стало зрозуміло, яка саме спеціальність мене цікавить. Плекаю надію, що під час проходження інтернатури буду мати можливість більше працювати з пацієнтами та удосконалювати практичні навички на клінічних базах кафедри стоматології – в Стоматологічному центрі НМУ імені О.О. Богомольця та Центрі щелепно-лицевої хірургії Київської обласної клінічної лікарні №1. Не можу дочекатися початку навчального року і зараз, в серпні, щодня продовжую, як і на 5 курсі, працювати і навчатися з моїми колегами під керівництвом фахівців високого рівня, справжніх професіоналів. Вже асистую на нескладних операціях, беру участь у обстеженні пацієнтів. Адже це моє майбутнє. Вважаю, що мені поталанило потрапити саме на цю кафедру та її клінічні бази. Бути членом такої команди професіоналів – щастя, особливо на початку шляху. Впевнена, що моя праця і мої прагнення будуть підтримані моїми вчителями».