НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

НА КАФЕДРІ МОВНОЇ ПІДГОТОВКИ ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ “ENGLISH SPEAKING CLUB FOR DENTISTS”

11.10.2021

На кафедрі мовної підготовки відбулося засідання “English Speaking Club for Dentists” клубу для студентів-стоматологів, присвячене святкуванню 180-річчя НМУ імені О.О. Богомольця.

Засідання відбувалося в он-лайн та оф-лайн форматах. Студенти першого та другого курсів стоматологічного факультету підготували цікаві презентації та доповіді про історію стоматологічного факультету та стоматологічного медичного центру, а також презентували інтерв’ю, де студенти розповідали, чому вони обрали професію стоматолога. Особливо цікавими були доповіді студентів 10505 групи А.А. Красношапки, К.О. Левіної та А.О. Левчука про видатних викладачів та випускників, а також про наукові та практичні здобутки стоматологічного факультету; студентів 10501 групи Ю.С. Ласкавої, Л.Ю. Товстенко, А.Т. Єрохіної та П.Д. Ладонька про історію заснування стоматологічного факультету, а також про стоматологічний медичний центр, його історію та сьогодення.

Під час засідання студенти дізналися про видатних вчених, наукові та практичні здобутки стоматологічного факультету, пройшли он-лайн квест з викладачами кафедри – доцентом Л.Я. Авраховою та викладачками А.І. Левчук та Т.В. Коломієць, під час якого вони перевірили та поглибили свої знання про стоматологічний факультет.

 

Кафедра мовної підготовки