НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ЛИСТ-ПОДЯКА ЗА СЕМІНАР, ЩО ПРОХОДИВ У ТРАВНІ 2019 РОКУ НА КАФЕДРІ ПЕДІАТРІЇ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ НМУ

22.05.2019

Висловлюємо велику подяку співробітникам кафедри педіатрії, яку очолює професор Ю.В. Марушко за семінар, проведений 13-17 травня 2019 року. Ми, його учасники, отримали змогу поглибити професійні знання і ознайомитися із передовими технологіями діагностики та лікування алергічних захворювань у дорослих і дітей. Відзначаємо цікавий і системний виклад лекційного матеріалу, чуйне та турботливе ставлення до курсантів.

Лекції містили сучасні дані, що об’єднують різні напрями медицини і біології, висвітлюють проблеми крос-реактивності, класифікації сенсибілізації, правильності постановки алергологічного діагнозу у світлі монокомпонентної алергодіагностики методом Alex тощо.

Весь цей матеріал було підкріплено практичним клінічним досвідом із високим доказовим рівнем.

Отримані знання та навики стануть у пригоді лікарям різних спеціальностей. Наприклад, лікарю-педіатру отримана на семінарі інформація потрібна для надання допомоги дітям у правильному і вчасному скеруванні їх до відповідного спеціаліста. Лікареві-терапевту або сімейному лікарю – для поглибленого розуміння алергічних хвороб, прогнозування можливих ризиків, розробки профілактичних і реабілітаційних заходів.

Набуті знання ми застосуємо у нашій щоденній практиці. Хотілося б висловити побажання, аби надалі подібні курси тривали не менше 7-14 днів.

 

Учасники семінару – лікарі-педіатри,

 алергологи, сімейні лікарі – всього понад 15 підписів.