НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ЛЕКЦІЯ ВІДОМОГО АРГЕНТИНСЬКОГО БІОХІМІКА І ВІРУСОЛОГА ПАБЛО ҐОЛЬДШМІДТА В АУДИТОРІЇ ІМЕНІ В.Ф.ВОЙНО-ЯСЕНЕЦЬКОГО

19.11.2019

18 листопада 2019 року в аудиторії №3 морфологічного корпусу НМУ, яка носить ім’я В.Ф.Войно-Ясенецького – Святителя Луки Кримського, з великим успіхом пройшла лекція відомого аргентинського вченого в галузі біохімії, вірусології і біологічної фармакології, професора Пабло Ґольдшмідта «Профілактика сліпоти. Трахома. Лікування кератиту та виразки рогівки (новий французький метод «консенсусу»)».

Закордонного  колегу, Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Аргентина в Україні пані Елену Летісію Мікусінскі, присутнім на лекції студентам Університету і викладачам кафедри офтальмології представила проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та європейської інтеграції, професор-офтальмолог Р.Л. Скрипник.

Лекція П.Ґольдшмідта, яка містила багато нового в підходах до діагностики й лікування очних хвороб, тривала понад дві години. Після її закінчення професор дав ґрунтовні і вичерпні відповіді на запитання викладачів і студентів. Пабло Ґольдшмідт перебуватиме і виступатиме з лекціями в Україні до 22 листопада.

 

Прес-центр