НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

КРОК-2 – ДЕНЬ ДРУГИЙ, РОЗДІЛИ СТОМАТОЛОГІЯ І ФАРМАЦІЯ

12.06.2020

Випускники двох факультетів стоматологічного і фармацевтичного складали 11 червня ліцензійний інтегрований іспит КРОК-2 відповідно із розділів «Стоматологія» і «Фармація».

Щоб розмістити студентів згідно з санітарними вимогами, було задіяно два головні навчальні корпуси нашого Університету, а іспит відбувався у дві зміни. Цього разу на всіх екзаменаційних майданчиках головували очільники обох деканатів та їхні заступники. Декани, професори Н.В.Біденко та Т.Д.Рева із своїми помічниками доклали багато зусиль, щоб іспит пройшов, з врахуванням епідеміологічної ситуації, організовано і відповідно до  регламенту.

Одна із основних вимог – усі студенти мають заходили до аудиторії цілком здоровими. Кожен випускник після вимірювання температури, скріплював її результати особистим підписом. Сьогоднішній день – вершина великої підготовчої роботи, яку провели напередодні студенти та їхні наставники, працівники деканатів. Так, викладачі випускаючих кафедр проводили онлайн-консультації. У системі NEURON відбувалися тренувальні сесії, під час яких студенти відповідали на тестові питання КРОК-2 минулих років. Попередні результати були втішними і є сподівання, що випускники і сьогодні доведуть, що володіють базовими медичними  знаннями, продемонструють високу фахову компетентність.

 

Редакція газети «Медичні кадри»