НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

«КРАЩА МОВА ЄДНАННЯ – ЦЕ УКРАЇНСЬКА»: НАШІ ПЕРЕМОЖЦІ НА УРОЧИСТОМУ ВІДКРИТТІ ХХ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА

11.11.2019

До Дня української писемності та мови, який відзначаємо 9 листопада, приурочений не лише Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, а й відкриття Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Цього року він двадцятий – ювілейний, тож уперше стартує зі столиці України. Колонна зала Київської міської державної адміністрації цього дня широко відкрила двері для юної української інтелігенції та їх наставників, яких єднає палка любов до рідної мови.

З вітальним словом до аудиторії звернулися організатори та меценати, зокрема виконавчий директор Ліги українських меценатів, Голова Координаційної ради конкурсу М.Ф. Слабошпицький та український державний і громадський діяч, голова товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка П.М. Мовчан. Відбулося нагородження найкращих педагогів-словесників, а також школярів і студентів, які продемонстрували гарні результати у попередніх мовних марафонах.

Доцент кафедри україністики Національного медичного університету імені О.О. Богомольця Тамара Олександрівна Шевель та її вихованка, студентка ІІ курсу медичного факультету №4 Анастасія Груша теж відвідали цей святковий захід. Анастасія ставала переможницею конкурсу вже двічі поспіль – як школярка, а минулого року – як студентка-першокурсниця, посівши перше місце. Тож цього дня Анастасія отримала чергову нагороду – Диплом-відзнаку Союзу українок Австралії за активну участь у Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика, який вручала особисто Голова Союзу українок Австралії Люба Квасниця-Кай.

Пишаємося нашими талановитими студентами, щиро радіємо їхнім успіхам та бажаємо нових звершень!

 

                                                         Кафедра україністики