НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

КОРОНАВІРУС COVID-19

12.03.2020

Як відомо, Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила пандемію у зв’язку з розповсюдженням у світі коронавірусу Covid-19.

За рішенням Кабінету міністрів в Україні, через загрозу епідемії коронавірусної інфекції COVID-19, з 12 березня по 3 квітня запроваджено карантин, який передбачає низку обмежень. Зокрема, з 12 березня  припиняється проведення занять в усіх закладах освіти незалежно від форми власності та сфери управління. Терміни карантину можуть змінитися в залежності від епідемічної ситуації в Україні. Учнів шкіл та студентів ЗВО буде переведено на дистанційне навчання.

У НМУ на позачерговому засіданні ректорату 11 березня було прийнято рішення про оголошення карантину, створення штабу із забезпечення контролю за захворюваністю на інфекційні хвороби серед співробітників і здобувачів освіти в Університеті. Розробляються заходи щодо проведення занять за допомогою дистанційних технологій та щодо відпрацювання занять відповідно до навчальних планів після нормалізації епідемічної ситуації.

Міністерство охорони здоров’я України надіслало інформаційну листівку «Як себе захистити від вірусної інфекції»,  яку ми розміщуємо для інформування і використання всіма співробітниками та студентами Університету.

Просимо всіх студентів і працівників НМУ зберігати спокій, не реагувати на чутки і не розповсюджувати їх, черпати інформацію з офіційних джерел та нашого сайту, в стрічці новин і у рубриці «КОРОНАВІРУС COVID-19: ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ».

 

Прес-центр