НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

КОНКУРС-ФЕСТИВАЛЬ СТУДЕНТСЬКОЇ ТВОРЧОСТІ “MED-DRIVE” 17-19 КВІТНЯ 2019 РОКУ. ДЕНЬ ДРУГИЙ: ВІДКРИТИЙ КУБОК НМУ СЕРЕД КОМАНД КВК

19.04.2019

У рамках Конкурсу-фестивалю студентської творчості “Med-Drive” 18 квітня 2019 року було розіграно відкритий кубок Національного медичного університету імені О.О. Богомольця серед команд КВК. На сцені актового залу фізико-хімічного корпусу Університету змагалися колективи “Перелом зі змістом”, “Турбогармата” і “Тверезий майстер” (всі – НМУ), “Скраєчку” (КНДУ) і “Руками не чіпати” (НПУ ім.М.Драгоманова). Гості склали гідну конкуренцію господарям – медикам. Команда “Скраєчку”, завдяки блискучо виконаній музичній програмі в останньому конкурсі, зуміла випередити “Перелом зі змістом” і посіла почесне третє місце з 13,2 балами, а перемогли “Тверезий майстер” (14,6 бала, 1 місце) та “Турбогармата” (13,4 бала, 2 місце).

Рішення журі не викликало жодних протестів. По-перше, воно збіглося з симпатіями публіки, яка заповнила залу і реагувала на гостроту жартів і дотепів та артистизм гравців бурхливими оваціями. По-друге, склад суддівської бригади був більш, ніж авторитетним: перший проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти, професор Юрій Кучин, голова Студентського парламенту НМУ Олександр Вершута і трійка ветеранів КВК з Чернігова.

Господарі-призери захопили лідерство ще у першому конкурсі – “Вітання”. “Турбогармата” чи не єдина серед учасників жартувала на тему політики. І треба сказати, хлопцям і дівчатам це вдавалося. Фінальна сцена вийшла вельми доречною і, головне, ідеологічно виваженою. Ну, а нові володарі кубку – “Тверезий майстер” – цілком виправдали своє право представляти Університет у Студентській Лізі Сміху.

Справжнім випробуванням для всіх став другий конкурс – “Розминка”. З технічних причин довелося  дещо змінити його умови. Замість обіцяного “кота в мішку” на учасників полетіли “запитання на засипку”. Тобто стовідсоткова імпровізація. Звичайно, не всі тут поцілювали в десятку, але, зрештою,  “винахідливі і кмітливі” довели, що не дарма мають цей статус серед студентської молоді. “Склад учасників був дуже рівним, – зазначив один із лідерів “Тверезого майстра” Станіслав Стороженецький, студент шостого курсу 3-го медичного факультету НМУ, – Тим приємнішою і почеснішою є наша перемога.”

Був і показовий виступ. Чернігівська частина журі вирішила, що не гріх показати молодшим колегам майстер-клас. Пародія на південноамериканський серіал та інші картинки змусили сміятися до сліз.

Сьогодні – 19 квітня – відбудеться театральне завершення фестивалю – “Маленький принц”.

Прес-центр