НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ КАФЕДР МОРФОЛОГІЧНОГО КОРПУСУ

26.07.2016

Адміністрація Національного медичного університету імені О.О. Богомольця продовжує оновлення матеріально-технічної бази.

Наприкінці липня ректор Університету, професор Катерина Амосова побувала в приміщеннях кафедр анатомії і радіології та радіаційної медицини, де наразі тривають ремонтні роботи. Катерина Амосова перевірила стан робіт та готовність приміщень до навчального року.
Аварійний капітальний ремонт на кафедрах, які знаходяться в морфологічному корпусі університету, розпочався 21 березня 2016 року. Загальна площа, яка потребує оновлення складає 403 кв.м. на кафедрі радіології та радіаційної медицини та 1436 кв.м. на кафедрі анатомії.

На сьогодні проводиться ремонт на цокольному поверсі, після завершення бригада розпочне ремонт першого поверху.
Вже проведені всі електромонтажні роботи із заміни електропостачання. Повністю будуть проведені санітарно-технічні роботи, а це заміна каналізаційних труб та труб водопостачання, установка нової сантехніки: змішувачі, умивальники. З внутрішніх робіт вже покладено плитку на підлогу в коридорах кафедр, пофарбовано стіни та стелі. Повністю проведена гідроізоляція в приміщеннях. Також встановлені гранітні сходи з центрального входу на кафедру радіології та радіаційної медицини і частково бокові перила.

Взагалі капітальному ремонту підлягають 20 приміщень кафедр анатомії і радіології та радіаційної медицини, з них 8 навчальних класів, 5 кабінетів, 7 кімнат спеціального призначення, коридори та побутові кімнати.

На сьогоднішній день з двадцяти приміщень повністю готові 11. Капітальний ремонт на цих кафедрах не проводився. Приміщення знаходились в аварійному стані, на стінах був грибок. Студенти до ремонту навчалися в жахливих умовах.
В музеї, який знаходиться на першому поверсі кафедри анатомії проведуть реставраційні роботи з оновлення паркету, а також пофарбують стіни та стелі. На кафедрах замінять усі старі дерев’яні вікна та двері на сучасні, що відповідатиме правилам техніки безпеки студентів і викладацького колективу.

Всі роботи з оновлення приміщень планують завершити до нового навчального року. Адміністрація університету докладає усіх зусиль, щоб забезпечити найкращі умови для навчання студентів і створення комфортного клімату в університеті.

Прес-центр