НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

КАФЕДРА ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ЕКОНОМІКИ ФАРМАЦІЇ ПРОВЕЛА ЗАСІДАННЯ СТУДЕНТСЬКОГО НАУКОВОГО ГУРТКА

12.10.2021

На кафедрі організації та економіки фармації відбулося вступне засідання студентського наукового гуртка. Враховуючи карантинні обмеження, зустріч відбувалась у онлайн-форматі. Засідання відкрив завідувач кафедри, доктор фармацевтичних наук, професор Костянтин Леонідович Косяченко, який привітав усіх присутніх з початком роботи наукового гуртка у новому навчальному році та наголосив на важливості та актуальності студентської науки.

Із вітальними словами до гуртківців звернулась відповідальна за наукову діяльність на кафедрі, доцент кафедри Наталія Валеріївна Алєкперова, яка зазначила, що на кафедрі створено усі необхідні умови для надання студентам можливості реалізувати себе у науковій сфері. Голова Товариства молодих вчених і спеціалістів Університету, доцент кафедри Ірина Анатоліївна Костюк надихнула студентську молодь на нові звершення й наголосила, що у майбутньому буде рада бачити усіх зацікавлених науковою діяльністю у Товаристві.

Під час засідання керівник студентського наукового гуртка, асистент Наталія Миколаївна Сахнацька поінформувала студентів про пріоритетні напрямки діяльності гуртка, зокрема про можливості участі студентів у освітньому проєкті від фармацевтичної корпорації «ARTERIUM», а також про реєстрацію на хакатон «Farmak Science Start 2.0» від компанії «Фармак». У студентів також буде можливість заслухати спікерів практичної фармації, які поділяться з молоддю досвідом роботи у галузі фармацевтичного маркетингу, у тому числі й міжнародного, реєстрації лікарських засобів, клінічних досліджень, фармаконагляду, оцінки медичних технологій тощо.

На засіданні було також обговорено та затверджено план роботи гуртка на 2021/2022 навчальний рік, перспективи розвитку студентської науки на кафедрі, переваги участі гуртківців у наукових конференціях та було обрано старосту студентського наукового гуртка – студентку 5-го курсу фармацевтичного факультету Юлію Сокур.

Кафедра організації та економіки фармації сподівається, що робота студентського наукового гуртка сприятиме підвищенню якості підготовки здобувачів вищої освіти за спеціальністю «Фармація, промислова фармація», розкриттю творчих здібностей студентів і можливостей учасників гуртка у науковій роботі.

 

Кафедра організації та економіки фармації