НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

КАФЕДРА ГІГІЄНИ ТА ЕКОЛОГІЇ №1 ПРОВЕЛА ВИЇЗНЕ ЗАСІДАННЯ ГУРТКА ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ НАУКИ ЗА МИР І РОЗВИТОК

11.11.2019

9 листопада 2019 року до Всесвітнього дня науки за мир і розвиток, який щорічно відзначається 10 листопада, на базі Комунального підприємства «Водно-інформаційний центр» відбулось виїзне засідання гуртка кафедри гігієни та екології №1.

Цього року Всесвітній день науки за мир і розвиток був присвячений темі «Відкрита наука: не полишаючи нікого позаду».  Учасниками заходу крім українських були й іноземні англомовні студенти третього і шостого курсів.

Екскурсію для студентів англійською мовою провела досвідчений гід Валерія Терпицька, яка розповіла про проблемні питання водопостачання в місті Києві, в Україні й у світі.

Студенти не залишилися байдужими до інтерактивного ознайомлення та разом із старостою гуртка Сергієм Деркачем взяли участь у обговоренні нагальних проблем питної води у їх країнах.

Наприкінці засідання заступник директора Комунального підприємства «Водно-інформаційний центр» Олександр Леонідович Береговий підкреслив значення води як найціннішого ресурсу для людини й важливість збереження її чистоти.

 

Кафедра гігієни та екології №1