НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ІСПИТ З ПАТОФІЗІОЛОГІЇ СКЛАДАЮТЬ МАЙБУТНІ ЛІКАРІ ТА ФАРМАЦЕВТИ

12.06.2020

Упродовж кількох днів поспіль відбуваються іспити у дистанційному форматі на кафедрі патофізіології, яку очолює професор Т.І. Панова. Це відповідальний момент для студентів і викладачів, адже необхідно визначити рівень знань однієї із основних фундаментальних дисциплін у майбутніх лікарів та фармацевтів.

Уже минув екватор екзаменаційної сесії і можна впевнено констатувати, що студенти ґрунтовно оволоділи базовими знаннями патофізіології. Оцінювання знань відбувається за допомогою інформаційної системи, яка довела свою ефективність протягом двох попередніх місяців, коли проводилися поточні заняття  в онлайн-форматі.

Завуч кафедри, доцент Я.А. Ушко зазначила, що процес удосконалення дистанційної освіти не припиняється і сьогодні. Екзамени проходять успішно, студенти відповідають на тестові питання та питання екзаменаційного білета, які відображають різні аспекти патофізіології і є складовою частиною ліцензійного інтегрованого іспиту КРОК-1.

Своїми враженнями від іспиту поділилась студентка медичного факультету №1 Катерина Лук`янчук. Вона староста групи і добре знає як навчалися її одногрупники протягом року. Дівчина вважає, що екзаменатори об’єктивно оцінили знання студентів. Відмінні оцінки отримали саме ті, хто старанно працювали протягом усього навчального року: Христина Кірдей, Любов Ільницька, Тетяна Хомич і Катерина Лук’янчук.

Ми побували на початку іспиту студентів третього курсу медичного факультету №4, деканом якого є професор І.М. Пельо. Ігор Михайлович завітав на кафедру, доповів екзаменаторам про готовність вихованців факультету до екзаменаційної сесії і побажав усім плідної роботи. Уже відомі результати останнього іспиту. Третьокурсники не підвели свого декана і продемонстрували гарні знання з патофізіології.

 

Редакція газети «Медичні кадри»