НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ФЛЕШМОБ СТУДЕНТІВ-ІНОЗЕМЦІВ ДО ДНЯ ВИШИВАНКИ

21.05.2020

Яскравою намистиною у низці травневих святкувань виглядає день вишиванки. Це одне із небагатьох свят не державного та не релігійного характеру.

День вишиванки – всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції, створення та носіння етнічного вишитого одягу. Основною метою заходу є збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення держави загалом. Свято не передбачає обов’язкових заходів, окрім одягання вишиванки.

Відзначили цю українську традицію співробітники та мешканців гуртожитку №7. Завідувач гуртожитку В.П.Оцалюк,одягнувши вишиванку, власним прикладом продемонстрував свою громадянську позицію. Заступник декана по роботі з іноземними громадянами у гуртожитку Г.І.Булаткіна створила весняну святкову атмосферу. Іноземці, які тут мешкають, підхопили ідею свята, одягнувши український традиційний одяг або вишите вбрання. Вони сфотографувалися, приєднавшись до флешмобу.

Студенти-іноземці розповіли, що дуже раді, що навчаються в НМУ, адже тут вони мають змогу відзначати разом українські свята. А ще – барви вишиванки нагадують їм деякі кольори рідного краю. Усі студенти розмовляли українською, хтось краще, хтось гірше, але атмосфера українського духу панувала в цей час у гуртожитку. День вишиванки завжди дарує піднесений настрій та усмішки, адже в стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту та краси.

 

Прес-центр за матеріалами деканату по роботі з іноземними громадянами