НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ФІЗИЧНА ТЕРАПІЯ. ЕРГОТЕРАПІЯ: ПОЛУЛЯРИЗАЦІЯ ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ

20.05.2019

На медико-психологічному факультеті НМУ імені О.О.Богомольця навчаються студенти за спеціальністю 227 – «Фізична терапія. Ерготерапія», галузі знань 22 «Охорона здоров’я», здобуваючи бакалаврську кваліфікацію «фахівець із фізичної терапії».  

Цього року студенти другого курсу пройшли підготовку на кафедрах і опанували  фундаментальні дисципліни – анатомію  людини, фізіологію та біохімію рухової активності), деякі професійні основи практичної діяльності у фізичній терапії, пройшли ознайомчу практику за профілем майбутньої діяльності, біомеханіку та інші дисципліни.

Найкраще засвоєння теоретичного матеріалу – це робота над практичними навичками  у конкретних умовах. Саме такі умови було створено на заході «Медичні пікніки», які щорічно проходять в парку імені Т.Г.Шевченка (організатор – Анастасія Бикова-Шелевицька).

От і цього разу студенти долучилися до активної участі в популяризації фізичної терапії, здорового способу та підтримки  якості життя. Профілактика остеохондрозу, визначення хронотропного резерву, масаж голови, самомасаж, лікувальна та оздоровча фізкультура – ось перелік процедур, запропонованих відвідувачам цього унікального заходу. Підтримали та надихнули їх у цій потрібній справі перший проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти професор Юрій Кучин та декан медико-психологічного факультету, професор Мирослава Філоненко.

 

Детальніше ознайомитись  зі спеціальністю 227 «Фізична терапія. Ерготерапія» можна за посиланням: http://nmuofficial.com/zagalni-vidomosti/fakultety/medyko-psyhologichnyj/spetsialnist-227-fizychna-terapiya-ergoterapiya/

 

Інформація деканату медико-психологічного факультету