НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ФІНАЛЬНИМ ГАЛА-КОНЦЕРТОМ ЗАВЕРШИВСЯ КОНКУРС ХУДОЖНЬОЇ САМОДІЯЛЬНОСТІ «НМУ МАЄ ТАЛАНТ-2021», ПРИСВЯЧЕНИЙ 180-РІЧЧЮ ВІД ДНЯ ЗАСНУВАННЯ НМУ ІМЕНІ О.О. БОГОМОЛЬЦЯ

22.09.2021

21 вересня 2021 року в конференц-залі фізико-хімічного корпусу  пройшов фінальний концерт Конкурсу художньої самодіяльності «НМУ МАЄ ТАЛАНТ-2021», присвячений 180-річчю від дня заснування НМУ імені О.О. Богомольця. Перед початком дійства Голова журі конкурсу – ректор, член-кореспондент НАМНУ, професор Ю.Л.Кучин привітав усіх присутніх, зазначивши, що усім нам пощастило – викладачам працювати, а студентам навчатися в НМУ, який не лише дає міцні знання, а й дає змогу проявити свої таланти у мистецтві та спорті. Юрій Леонідович побажав учасникам перемоги, а глядачам – яскравих емоцій. Поважному журі у складі: першого проректора з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти, члена-кореспондента НАМНУ, професора О.М. Науменка, проректора з науково-педагогічної та лікувальної роботи, професора О.А. Канюри, проректора з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та євроінтеграції, професора Р.Л. Скрипник, проректора з наукової роботи та інновацій, професора С.В. Земскова, декана медичного факультету №2, доцента Р.С. Цимбалюка, голови Студентської ради А. Комарденка та  Студентського профкому І. Шокура, – було вкрай важко обирати переможців серед блискучих і, справді, майстерно виконаних номерів.

Боротьба за призові місця точилася у номінаціях:  «Вокал»,  «Хореографія»,  «Інструментальна музика» та «Народні майстри». Глядацька зала дуже тепло і емоційно зустрічала кожного конкурсанта, обдаровувала їх гучними оплесками та вигуками «БРАВО!». Після завершення конкурсу і вердикту журі розпочалася церемонія нагородження. Переможцям номінації «Вокал» дипломи та кубки вручав професор О.М. Науменко. Олександр Миколайович привітав всіх з чудовим концертом, наголосивши, що в НМУ навчається прекрасна, талановита молодь та побажав студентам успіхів і у навчанні, і в розвиткові свого творчого потенціалу. Переможцями у номінації «Вокал» стали: Олександра Лупенко –  І-е місце; дует “Night and Day” – Ольга Скнар та Севіндж Іскендерова ІІ-е місце; Олександра Клименко – ІІІ-є місце.

У номінації «Інструментальна музика» перемогли: Даніїл Губа – І-е місце, Юлія Воєвуцька – ІІ-е місце та Дарія Крисюк – ІІІ-є місце. Їх нагороджував декан медичного факультету №2 Р.С. Цимбалюк. Руслан Степанович побажав молоді не зупинятися на досягнутому, добре навчатися та прагнути нових творчих перемог.

Вручаючи дипломи та кубки у номінації «Хореографія» Катерині Герасименко за І-е місце і Юліані Пазич – за ІІ-е, проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи, професор О.А. Канюра сказав, що прекрасний вечір, подарований глядачам, виступи абсолютно всіх без винятку конкурсантів, доводять, що наші студенти здатні скласти серйозну конкуренцію Київському національному університету культури і мистецтв та побажав студентам подальших творчих успіхів та наснаги.

Переможцям у номінації «Народні майстри»: Анастасії Шапір – І-е місце, Олексію Кислевичу – ІІ-е місце та Діані Гуменюк – ІІІ-є місце, – відзнаки вручив проректор з наукової роботи та інновацій С.В. Земсков. Сергій Володимирович зауважив, що він дуже щасливий перебувати у колі таких неймовірно талановитих молодих людей і висловив побажання, щоб це коло ставало дедалі ширшим.

Приз глядацьких симпатій отримав студент з Індії Піюш Малік. Вручаючи йому нагороду, проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та європейської інтеграції Р.Л. Скрипник зауважила, що талант немає кордонів, підтвердженням чого став зворушливий виступ Піюша Маліка, який гідно оцінили глядачі!

Гран-Прі Конкурсу художньої самодіяльності «НМУ МАЄ ТАЛАНТ-2021» отримала Катерина Герасименко. Вручаючи відзнаки Голова журі, ректор, член-кореспондент НАМНУ, професор Ю.Л. Кучин привітав Катерину із заслуженою перемогою, зауваживши, що всі учасники конкурсу вже переможці, бо вони дійшли до фіналу. Юрій Леонідович закликав студентів проявляти ініціативу, продовжувати удосконалювати свої таланти, а Адміністрація Університету та Студентська рада підтримуватимуть їхні добрі починання.

Усі, хто посів перше місце та отримав Гран-Прі, крім диплома та кубка отримали ще й грошову винагороду.

Учасники конкурсу, студенти та співробітники щиро подякували за чудово проведений конкурс і гала-концерт його організаторам – Відділу організаційно-педагогічної роботи та довузівської підготовки, який очолює О.С.Горова, Голові Студентської ради А. Комарденку, а ще нашому добре відомому танцювальному колективу “Med-crew” за запальний танок.

 

Прес-центр