НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ФАКУЛЬТЕТ ПІДГОТОВКИ ЛІКАРІВ ДЛЯ ЗСУ – ДО ДНЯ ЗАХИСНИКА ВІТЧИЗНИ

14.10.2021

13 жовтня 2021 року, напередодні Дня захисника та захисниці вітчизни, студенти ФПЛ ЗСУ НМУ О.О. Богомольця та слухачі Української військово-медичної академії поклали квіти до пам’ятника загиблим медикам в ООС та провідали поранених військовослужбовців ООС/АТО – Ігоря Володимировича Любарський – бійця 57 артилерійсько-механізованої бригади та Василя Ігоровича Жигору – бійця 128 гірсько-штурмової бригади, які перебувають на лікуванні у відділенні травматології та пошкоджень НВМКЦ “ГВКГ”, привітали з прийдешнім святом.

День захисника України – це свято, що символізує любов і шану людей до оборонців рідної землі, до тих, хто сьогодні міцно тримає щит на варті незалежності нашої батьківщини. Давня дружба і низка спільних проектів на підтримку наших воїнів єднає Національний ВМКЦ “ГВКГ” із колективом НМУ О. О. Богомольця, а саме з ФПЛ ЗСУ та Української військово-медичної академії, студентами та слухачами

Напередодні свята декан ФПЛЗСУ полковник медичної служби, професор Н.Д. Козак разом із студентами передали для наших військовослужбовців- захисників солодощі, фрукти, соки і квіти, а ще листівку із теплими словами побажань:

“Доземний уклін Вам за те, що стоїте на варті безпеки нашої вітчизни, за Вашу силу. Мужність, витривалість та патріотизм. Нехай Господь єднає Україну в мирі, янголи-охоронці оберігають вас від небезпеки і повертають живими додому з перемогою.

 

Слава Україні! Героям Слава! 

Разом, – ми сила!”

 

Деканат факультету підготовки лікарів для ЗСУ