НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ФАХОВІ ВИПРОБУВАННЯ ВСТУПНИКІВ У ВИГЛЯДІ ПИСЬМОВОГО ТЕСТУВАННЯ НА СПЕЦІАЛЬНІСТЬ “ФАРМАЦІЯ. ПРОМИСЛОВА ФАРМАЦІЯ”

27.07.2019

27 липня 2019 року у морфологічному і фізико-хімічному корпусах НМУ імені О.О.Богомольця водночас у п’ятьох аудиторіях розпочалися фахові випробування вступників на заочну форму навчання фармакологічного факультету. Ми кажемо “розпочалися”, бо ще чимала частина абітурієнтів складатиме письмове тестування наступного дня – 28 липня, про що поговоримо окремо.

Нині ж до фахових випробувань було допущено 453 абітурієнтів, поділених на п’ять приблизно рівних груп. Їм належить пройти письмове тестування з фармаційної хімії фармакогнозії, аптечної та промислової технології ліків, організації та економіки фармації і фармакології. Усі абітурієнти – випускники медичних та фармакологічних коледжів, які вступають на заочну форму навчання в Університеті за скороченим терміном – 4,5 і 2,5 року.

За традицією, перед початком іспитів до вступників із привітанням та напутнім словом звертаються керівники Університету і декани факультетів НМУ. Не стали винятком і фахові випробування майбутніх фармацевтів. До них звернулися перший проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти НМУ, професор Ю.Л.Кучин, проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи НМУ, професор О.М.Науменко, проректор з науково-педагогічної та виховної роботи НМУ, професор О.А.Канюра, декани факультетів або їх заступники. Декан фармацевтичного факультету НМУ, доктор педагогічних наук Т.Д.Рева познайомилася зі своїми можливими в майбутньому студентами, які заповнили аудиторію №1 фізико-хімічного корпусу і приготувалися до тестування. Тетяна Дмитрівна підбадьорила хлопців і дівчат з різних куточків України, зазначивши, що вона їм щиро бажає успіху при вступі і в подальшому освоєнні нелегкої, відповідальної, але й цікавої професії.

Порівняно з минулим роком декан фармацевтичного факультету НМУ бачить певний прогрес як у ході вступної кампанії в цілому по Університету, так і щодо фармацевтичного  факультету – зокрема. У принципі таку точку зору поділяє більшість керівників та викладачів НМУ.

 

Прес-центр