НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ДРУГИЙ ДЕНЬ ІІ-Ї МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЇ «2019 – UKRAINIAN MENTAL HELTH CONFERENCE»

11.10.2019

11 жовтня у конференц-залі Національної наукової медичної бібліотеки продовжила роботу ІІ-га Міжнародна науково-практична конференція «2019 – Ukrainian Mental Helth Conference», перший день якої пройшов у Госпіталі ветеранів війни “Лісова поляна”.

Із доповідями, які доповнювали одна одну, виступили науковий співробітник Інституту нейрохірургії імені А.Ромаданова НАМН України К.В.Проноза-Стеблюк («Принципи психологічного супроводу пацієнтів з постконтузійним синдромом») і заступник начальника Української військово-медичної академії, професор, заслужений лікар України В.В.Стеблюк («Енцефалопатія у ветеранів АТО/ООС: посттравматична, дисциркуляторна, токсична»).

Головний науковий співробітник Інституту демографії та соціальних досліджень імені М.В.Птухи НАН України Н.О.Рингач у своїй доповіді «Самогубство: демографічний вимір» торкнулася проблеми, гострота і актуальність якої останнім часом перевершує найпохмуріші прогнози. І річ не стільки у цифрах, які приголомшують, а в тенденціях, що для значної частини присутніх стали неприємним відкриттям.

Доцент кафедри загальної і медичної психології НМУ А.Ю.Сидоренко додала позитивних емоцій, аналізуючи плюси і мінуси двох підходів у науці, зокрема й у медичній: «менторства» і «коучингу».

Доповідь Є.В.Миропольської, доцента Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого– «Ноогенний невроз. До питання шляхів подолання» стосувалася проблем внутрішнього світу творчої людини.

Завершила конференцію панельна дискусія, яку вже не вперше практикують її організатори – професор М.М.Матяш і доцент В.Є.Луньов: «Психологічна медицина: перспективи уточнення змісту фахової підготовки лікарів-психологів».

 

Прес-центр