НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ДРУГОКУРСНИКИ МЕДИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ №4 УСПІШНО СКЛАДАЮТЬ ІСПИТИ З АНАТОМІЇ ЛЮДИНИ

17.12.2019

16 грудня на кафедрі анатомії людини відбувся іспит для студентів 2 курсу медичного факультету №4. Студенти показали високі результати та гарний рівень підготовки, адже назви відтворювалися латинською мовою. Об’єктивність оцінювання було засвідчено присутніми: деканом медичного факультету №4, професором І.М.Пельо, заступником декана І.Ю.Хміль, куратором ECTS факультету О.В.Галамагою.

Перед початком іспиту виступив завідувач кафедри анатомії людини, професор В. Г. Черкасов, наголосивши на важливості дисципліни для професії лікаря. Віктор Гаврилович привітав переможця першого етапу олімпіади з анатомії людини, студента 2 курсу медичного факультету №4 Станіслава Дащенка.

Нагадаємо, 12 грудня на базі кафедри анатомії людини  було проведено перший (університетський) етап олімпіади з дисципліни «Нормальна анатомія людини». Відповідальною за організацію, складання запитань та проведення олімпіади була доцент кафедри Алла Миколаївна Синицька. В конкурсі взяло участь 25 студентів з різних лікувальних факультетів. Олімпіада складалася з двох турів: у першому – учасникам  протягом години необхідно було відповісти на 4 письмових запитання з різних розділів анатомії людини, у другому – пройти 30 тестів за комп’ютерами. Максимальна кількість балів, яку міг отримати конкурсант, – 410 . У перевірці робіт брали участь всі професори та доценти кафедри.

                             

Прес-центр за матеріалами кафедри анатомії людини