НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ДО УВАГИ ВСІМ СТУДЕНТАМ, АСПІРАНТАМ, ВИКЛАДАЧАМ ТА СПІВРОБІТНИКАМ НМУ: в Університеті починають працювати курси з підготовки до здачі іспиту з іноземної мови (англійської) на рівень B2.

15.10.2019

З 4 листопада 2019 року в Університеті починають працювати курси з підготовки до здачі іспиту з іноземної мови (англійської) на рівень B2.

 

Всім бажаючим отримати міжнародний сертифікат необхідно до 25 жовтня 2019 року зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/kxpkmQsBhFRCAhni9

 

Заняття проводять викладачі міжнародного екзаменаційного центру “Cambridge Club” двічі на тиждень в приміщеннях Університету.

 

Додаткова інформація за телефоном: +380 44 235 21 31

Електронна пошта: intdepnmu@gmail.com

 

Школа англійської мови та міжнародний екзаменаційний центр “Cambridge Club”, ліцензія UA037  у співпраці з Національним Медичним Університетом імені О.О. Богомольця, повідомляє про унікальну можливість для студентів, аспірантів, викладачів та працівників Національного Медичного  Університету  іменні О.О. Богомольця вивчати англійську мову та готуватися до складання міжнародних іспитів Cambridge Assessment English Qualifications (різних рівнів А2 – С2) на території Університету.

 

Як проходитиме навчання:

  • Вхідне тестування на визначення рівня.
  • Розподіл по групах згідно рівня.
  • Групи до 12 осіб.
  • Заняття 2 рази на тиждень по 90 хвилин.
  • Тривалість курсу 60 занять.
  • Складання міжнародного іспиту Cambridge English в кінці курсу.

 

Навчальний процес розпочнеться з 4 листопада 2019 р. 

 

Вартість навчання в місяць – 1100 грн.

Вартість екзамену рівня В2 – 3550 грн.

 

Чому вчити англійську та складати іспит B2 First:

  • Сертифікат B2 First (FCE) має міжнародне значення та визнається більш ніж 25 000 організацій у всьому світі, серед який і Міністерство Освіти України .
  • Рівень В2 достатній для викладання, а Міністерство освіти і науки України визначило його як одну з умов отримання вченого звання (Наказ Міністерства освіти і науки України № 13 від 14.01.2016 року «Про затвердження Порядку присвоєння вчених звань науковим і науково-педагогічним працівникам»).
  • Міністерство освіти і науки розробило та схвалило на засідання Колегії МОН Концепцію розвитку англійської мови в університетах.Документ передбачає організацію мовних курсів та інтенсивів, володіння англійською мовою на рівні не менш як В1 стане обов’язковою умовою для вступу, В2 – для випуску, частину профільних дисциплін пропонують зробити англомовними та проводити регулярні «скринінги знань», зокрема, запровадити обов’язкове ЗНО з іноземної мови після бакалаврату.