НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

Дні стоматологічного факультету: хроніка подій, день перший

18.04.2019

17 квітня 2019 року стартували дні стоматологічного факультету – 2019, які триватимуть до 19 квітня. Протягом трьох днів  відбудеться чимало цікавих і пізнавальних заходів – лекції, майстер-класи, конкурси, змагання. Пропонуємо Вам короткий звіт про події свята на стоматологічному факультеті.

Відкрита лекція п’ятьох докторів наук

Кафедра дитячої терапевтичної стоматології та профілактики стоматологічних захворювань, завідувач кафедри, професор О.О. Савичук, є рекордсменом факультету з кількості докторів наук, які на ній працюють. На честь Днів факультету всі доктори наук кафедри створили спільну показову лекцію під назвою «П’ять новел про емаль зуба», яку представили для всіх бажаючих студентів 17 квітня. Професори О.В. Савичук, Л.О. Хоменко, Н.В. Біденко, О.І. Остапко, доцент Г.В. Сороченко виступили перед зацікавленою аудиторією, представивши кожний окрему «новелу», присвячену формуванню, розвитку, ураженню і відновленню емалі зуба, ґрунтуючись на сучасних поглядах та досягненнях стоматологічної науки і практики.

Сучасний протокол діагностики оклюзійних співвідношень щелеп

Кафедра ортопедичної стоматології, завідувач кафедри, професор В.П. Неспрядько, провела насичений майстер-клас, присвячений сучасним методам дослідження оклюзійних співвідношень. Доцент кафедри Г.Є. Захарова і асистент кафедри Н.В. Лисейко продемонстрували сучасні підходи до діагностики в ортопедичній стоматології, студенти мали змогу відпрацювати необхідні навички та ознайомитись з останніми розробками в цій галузі.

Використання  п’єзохірургічного апарату в практиці хірурга-стоматолога

Кафедра хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії, завідувач кафедри, професор В.О. Маланчук, запропонувала студентам майстер-клас з виконання різних оперативних втручань на кістковій тканині. Майстер-клас провів доцент В.М. Єфисько, студенти опанували навички роботи з п’єзохірургічним апаратом на біологічному матеріалі.

Моделювання коронкової частини зуба

Співробітники Медичного коледжу НМУ імені О.О. Богомольця, директор медичного коледжу О.О. Циж, також долучились до освітніх заходів Днів стоматологічного факультету й організували майстер-клас з моделювання анатомічної форми коронок зубів із пластичних матеріалів. До майстер-класу активно долучились студенти різних курсів, особливу зацікавленість виявили студенти першого і другого курсів. Активно працювали також іноземні студенти 2 курсу англомовної форми навчання.

Комп’ютерне моделювання і 3D друк у стоматології

Л.О. Етніс – лікар-стоматолог лабораторії комп’ютерного моделювання та цифрової стоматології Стоматологічного медичного центру, директором якого є професор А.В. Копчак, продемонстрував студентам факультету моделювання зубних протезів, етапи планування дентальної імплантації, а також ознайомив з технологією сканування і 3D друку. Майстер-клас викликав велику зацікавленість присутніх, оскільки було продемонстровано найсучасніші підходи в ортопедичній та хірургічній стоматології.

Стоматологічний факультет