НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ШКОЛИ-СЕМІНАРУ З ФІЗИКИ ЖИВОГО ТА БІОЕТИКИ НА ТЕМУ «ПРИРОДООХОРОННІ ТА ЕКОЛОГІЧНІ РОЗДУМИ НА ТЕРЕНАХ ЗООПАРКУ»

22.09.2021

Нещодавно відбулось чергове засідання факультативної міждисциплінарної школи-семінару «Проблеми фізики живого та біоетики». Тема засідання: «Природоохоронні та екологічні роздуми на теренах зоопарку».

У занятті взяли участь студенти-медики першого курсу та запрошені гості. Розпочалася зустріч з лекції на тему еколого-просвітницької діяльності сучасних зоопарків, яку провів заступник генерального директора Київського зоопарку Сергій Харьков, який тривалий час займається цією тематикою як науковець.

З метою вивчення уявлень сучасної  молоді про функції у діяльності сучасних зоопарків було проведено анкетування студентів. У другій частині заходу науковий керівник школи-семінару, доцент Анатолій Єгоренков поставив учасникам пошукове завдання під назвою «Територія зоопарку очима студентів-медиків», яке полягало у дослідженні наявності на території зоопарку науково-просвітницької інформації. Фактично – це був інформаційно-просвітницький  «квест».

Завдання студенти виконували протягом майже двох годин, а результати своїх пошуків надсилали для звіту на відповідну електрону пошту. Студентам сподобалось така комплексна та творча форма факультативної роботи. Ось що написала у звіті учасниця семінару,  студентка медичного факультету №1 Уляна Журавлева: « Після проведеного заходу починаєш замислюватися про наслідки впливу людини на екосистеми та тваринний світ. У результаті чого починаєш шукати методи та засоби  захисту навколишнього середовища та тваринного світу від негативних наслідків діяльності людства». Три години, протягом яких проводився семінар, дали змогу його учасникам не лише замислитися над проблемами збереження оточуючого середовища, але й відпочити у Київському зоопарку. Фотозвіт семінару дивіться за посиланням:  https://www.youtube.com/watch?v=_smS2929D8k

 

Прес-центр за матеріалами школи-семінару «Проблеми фізики живого та біоетики»