БРОНЗОВА МЕДАЛЬ СТУДЕНТКИ МЕДИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ №2 ЄВГЕНІЇ ТИМОШЕНКО НА ЧЕМПІОНАТІ СВІТУ З ПЛАВАННЯ

19.07.2021

З 3 по 9 липня 2021 року відбувся Чемпіонат світу з плавання в ластах, який проходив у Томську (Росія). У складі національної збірної команди України в цих змаганнях взяла участь студентка другого курсу медичного факультету №2 НМУ імені О.О.Богомольця Євгенія Тимошенко.

В індивідуальному запливі на 100 м біласти Євгенії вдалося пройти до фіналу, а у фінальному – вона виборола 6 місце, що дало змогу завоювати особисту ліцензію на Всесвітні ігри, які відбудуться наступного року у Бірмінгемі (Велика Британія).

В естафетному плаванні 4х100 м біласти у складі національної збірної команди України наша студентка завоювала бронзову медаль. Також, було встановлено новий рекорд України на цій дистанції.

Вітаємо Євгенію з успішними виступами, бажаємо їй енергії, наснаги, успіхів та нових досягнень у навчанні і спорті!