НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ “ТАКИЙ ЯК Я”

14.06.2016

11 червня 2016 року у парку імені Тараса Шевченка (Київ) відбулася благодійна акція «Такий як я» для дітей з інвалідністю.

Захід організовано представниками Студентського парламенту НМУ імені О.О. Богомольця спільно з громадською організацією «Родина».

Мета акції – привернути увагу суспільства до проблем дітей з особливими потребами, їх повноцінній адаптації до суспільства. В заході взяли участь понад 30 студентів-волонтерів університету, які проводили для дітей ігри та естафети, а також арт-терапію.

Такі акції проводяться в рамках просвітницької компанії, присвяченої темі розвитку інклюзивного суспільства. Організатори наголошують на ідеї залучення дітей з інвалідністю у всі ланки суспільного життя, розвінчання міфів довкола теми людей з інвалідністю. В рамках акції відбулися ярмарка та розважальна програма для дітей, а також флешмоб, в якому діти з особливими потребами спільно зі своїми однолітками в парах продемонстрували «спільну дію»: на звучання західноафриканського барабана джембе – зійшлися гості столичного парку імені Шевченка.

Проведення таких заходів виховує толерантне суспільство, запевняють студенти-організатори. В майбутньому акції проводитимуть частіше, бо спілкування з особливими дітьми робить світ добрішим.

Прес-центр