НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

БАГАТОТИСЯЧНИЙ КОЛЕКТИВ НМУ ІМЕНІ О.О.БОГОМОЛЬЦЯ ВІТАЄ ПРОФЕСОРА Ю.Л. КУЧИНА З ПРИЗНАЧЕННЯМ НА ПОСАДУ РЕКТОРА

07.07.2020

Шановний Юрію Леонідовичу!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого призначення на високу і відповідальну посаду – ректора НМУ імені О.О.Богомольця!

Сьогодні Ви визнаний лідер усього університетського колективу – від студента до професора. Впевнені, що своє призначення Ви сприймаєте як вияв великої довіри і водночас велику відповідальність за тих, хто працює і вчиться поряд з Вами. Ми переконані, що Ви – ректор – професіонал, новатор, прагматик, реаліст, якому добре відомі не лише досягнення, але й проблеми Університету, окрилений надією й упевненістю на створення достойного майбутнього очолюваного Вами колективу.

Нехай Ваша повсякденна нелегка діяльність на вкрай відповідальній посаді буде щедрою на нові ідеї, відкриття, мудрі й далекоглядні рішення, які допоможуть виконати поставленні завдання й здійснити задумане.

Нехай дружні привітання додадуть Вам життєвої наснаги, а людська повага буде подякою за плідну працю.

 

Колектив Університету

 

Ось що Юрій Леонідович написав 7 липня 2020 року на своїй сторінці у FB:

«Сьогодні в Університеті імені О.О. Богомольця – історичний день. Уперше історію Університету творять не сторонні люди, а багатотисячний Колектив! Саме рішенням Колективу майже рік тому було висловлено недовіру екс-ректорці і саме ВЕСЬ колектив: від академіка, студента та технічного робітника, –   мав змогу обрати нового ректора шляхом таємного голосування. Тому можна із впевненістю сказати, що МОЗ не просто виконав букву закону, визнавши рішення колективних органів, а й показав наскільки влада поважає колективне рішення. Тому, дякую Міністру Максиму Володимировичу Степанову за довіру до Колективу Університету. Для НМУ – це не просто рішення чиновника, це визнання нас як єдиного незалежного організму, який отримав шанс на демократичний вибір без нав’язувань. Дякую всім за привітання і адресую їх всім співробітникам нашого найбільшого медичного Закладу вищої освіти країни! Від сьогодні я не просто ректор НМУ, я довірена особа всього великого Колективу педагогів та тисяч студентів. І відстоювати інтереси Університету – це мій основний обов’язок. Докладу максимум зусиль аби наш рідний Університет став одним із найкращих не тільки в Україні».