НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

AYMSCONF 2019: СЕКЦІЯ «ОТОРИНОЛАРИНГОЛОГІЇ ТА ОФТАЛЬМОЛОГІЇ»

27.11.2019

22-24 листопада 2019 року в НМУ імені О.О. Богомольця за участі Студентського наукового товариства імені О.А. Киселя уп’яте пройшла Міжнародна конференція молодих науковців (AYMSConf 2019).

На базі Олександрівської клінічної лікарні, в лекційній аудиторії шостого корпусу працювала секція «Оториноларингології та офтальмології». В роботі секції брали участь інтерни, студенти, зокрема й англомовної форми навчання, а також гості з інших ВМНЗ, а саме: представники Гомельського державного медичного університету (Білорусь).

До складу журі кафедри оториноларингології увійшли: проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи, професор, заслужений лікар України О.М.Науменко, завідувач кафедри, професор Ю.В.Дєєва, професор Ф.О.Тишко, доцент В.Л.Дідковський, доцент Ж.А.Терещенко.

До складу журі кафедри офтальмології увійшли: проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та європейської інтеграції, професор Р.Л.Скрипник, завідувач кафедри офтальмології, професор, заслужений лікар України О.П.Вітовська, доцент Т.В.Баран, доцент І.П.Рижова, доцент І.Д.Скрипниченко.

Члени журі високо оцінили і прокоментували представлені роботи.

В галузі оториноларингології перше місце посіла Катерина Дещинська з темою «Берлінський опитувальник для      виявлення ризику синдрому обструктивного апное сну». Друге – Юлія Горидько та Вікторія Сотникова з темами «Парааурикулярні нориці» та «Аналіз функціональних результатів при усуненні наскрізних дефектів зовнішнього носа» відповідно. Третє місце розділили Богдан Сербін і тріада з Індії Діваншу, Мускан та Алі Самір із темами «Міцетома у практиці лікаря-оториноларинголога» та «Rare case of inverter transitional-cell papilloma in nasal cavity: case report and the review of literature» відповідно.

Серед офтальмологів перше місце посіли Валерія Сковородко та Артур Макаров  з темою «Аналіз параметричних та функціональних даних у пацієнтів з ПВКГ компенсованих тафлотаном».  – Наталя Горбик з темою «Застосування офтаксантину у пацієнтів з астенопією». І третє розділили Інна Москалець та Дана Жупан з темами «Диференційна діагностика гострого каналікуліту та фурункулу в ділянці   внутрішнього кута очної щілини: клінічний випадок» та «Дирофіляріоз очного яблука» відповідно.

 

Прес-центр за матеріалами кафедр оториноларингології і офтальмології