НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

АНОНС! ДЕНЬ ПСИХІЧНОГО ЗДОРОВ’Я – 2019

07.10.2019

 

З нагоди Всесвітнього дня психічного здоров’я, який відзначається 10 жовтня, студенти медико-психологічного факультету, майбутні лікарі-психологи та кафедри факультету підготували для всіх студентів та викладачів університету заходи у яких можна взяти участь.

9 жовтня  з 10.40 до 11.20 у вестибюлі 3 поверху морфологічного корпусу можна буде дізнатися про свій психічний стан.

9 жовтня о 18.00 в лекційній аудиторії номер 3, морфологічного корпусу НМУ, декан медико-психологічного факультету, доктор психологічних наук, професор кафедри загальної і медичної психології М.М. Філоненко   прочитає відкриту лекцію «Як зберегти своє психічне здоров’я, навчаючись на лікаря».

10 -11 жовтня відбудеться Міжнародна науково-практична конференція  «2019 –  Ukrainian Mental Helth Conference», де відомі психологи-практики виступлять з доповідями про психічного здоров’я та проведуть майстер-класи. Конференцію  організувала кафедра загальної і медичної психології медико-психологічного факультету.

Місце проведення:  10 жовтня (реєстрація з 9.00) захід відбудеться  у Госпіталі ветеранів війни «Лісова поляна», вул. Ф. Максименка 26, Пуща Водиця.

11 жовтня – у Національній науковій медичній бібліотеці, вул. Л. Толстого, 7.

 

Деканат медико-психологічного факультету